У Києві відкрилася третя книгарня «Моя книжкова полиця»


У Києві тепер стало на одну затишну книгарню-кав’ярню більше. Після найпершої «Моєї книжкової полиці» на вулиці Пушкінській та книгарні на Срібнокільській, новенький заклад із оригінальним оформленням у жовтих тонах відкрився на Русанівській набережній, 4.

«Ми створили ще одне місце сили в чудовому районі – Русанівка, – розповіли БараБуці в МКП. – Тут наші книги, як на курорті! “Моя книжкова полиця” – це коли в одному затишному місці зібрались всі найкращі книги українською, де немає жодних компромісів з якістю і кожна книга на полиці особлива. Ми – кав’ярня третьої хвилі, що пропонує чекає ідеальне капучино і різнобарв’я кавових смаків фільтр кави».

Нагадаємо, що «Моя книжкова полиця» – це не лише мережа книгарень із широким вибором українських книжок та доброю кавою, це й видавництво, яке пропонує цікаві художні й науково-пізнавальні видання для дошкільнят і молодших школярів.

Щовихідних у книгарнях-кав’ярнях відбуваються читанки для дітей різного віку, стежте за анонсами на сторінках МКП у соцмережах: Facebook, Instagram.

Графік роботи книгарень:

Пн.-чт: від 9:00 до 21:00

Пт: від 9:00 до 22:00

Сб: від 10:00 до 22:00

Нд: від 10:00 до 21:00

Адреси:

м. Київ, вул. Пушкінська 7 (м. Театральна)

м. Київ, вул. Срібнокільська 1А (м. Позняки)

м. Київ, вул. Русанівська набережна 4 (м. Лівобережна)

Сайт видавництва: mybookshelf.com.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар