У Києві пройде дитячий фестиваль миру


23 вересня у Мистецькому Арсеналі відбудеться відкриття Першого дитячого фестивалю «Мир у дитячих долонях», що поєднає мистецтво, науку, інновації, літературу, театр, анімацію, арт-терапію, різні види творчості для дітей та сімейного дозвілля! Ініціаторами та організаторами проекту виступили НКММК «Мистецький Арсенал» та Благодійний фонд «Мистецький Арсенал».

На кілька днів – від 23 до 28 вересня – Мистецький Арсенал перетвориться на гомінкий майданчик для творчості, пізнання і дитячого сміху, а діти вперше отримають можливість відчути себе господарями величного музейного простору, разом зі своїми батьками зануряться в атмосферу дружнього сімейного дозвілля, пізнавального відпочинку, отримання нових знань та досвіду.

Дитячий фестиваль «Мир у дитячих долонях» має на меті наповнити життя дітей позитивними емоціями та натхненням, змістити акценти від переживань, пов’язаних із ситуацією у країні, до радості творчості, пізнання та отримання нових вражень.

На відвідувачів фестивалю чекає широка освітня програма, основу якої формуватиме проект АРСЕНАЛ ІДЕЙ. Для юних гостей діятимуть оновлені Лабораторії Мистецтва, Науки, Інновацій, Фінансів та Art&Book, унікальні навчальні програми, активності, авторські інсталяції та інтерактивні твори. Спеціально до фестивалю буде презентовано новий тематичний напрямок проекту – Лабораторію Біології.

З-поміж іншого фестиваль «Мир у дитячих долонях» представить виставку дитячих малюнків, дитячі освітні проекти, книжковий ярмарок та майстер-класи на тему книги, об’єднавчу акцію «Наші долоні», освітньо-наукову програму від Малої академії наук України, коучінг «Обери професію», активності від найпопулярніших освітніх проектів України, музичну сцену – виступи дитячих колективів та студій, театральні студії та вистави, анімаційну програму, фотостудію, програму з арт-терапії та психології, ярмарок виробів ручної роботи тощо.

У свою чергу, БараБука підготувала для вас багато цікавого:
гастролі Малюцького теARTу з Тетяною Щербаченко;
фантастичні подорожі з Лесею Ворониною;
дерев’яна розмальовка з Євгенією Миронюк;
кулінарні читання із Зіркою Мензатюк, а також –
веселе фотографування в хатинці БараБуки!

Детальну програму дивіться на сайті Мистецького Арсеналу.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар