У Києві відбудеться форум видавців та ілюстраторів


Ілюстраційна агенція ILL&MATES організовує та проводить форум «Видавець – ілюстратор: пошук діалогу», який відбудеться 4 липня 2015 року в FEDORIV HUB (вул. Велика Васильківська, 5, оф. 27). Мета заходу – налагодити комунікацію між тими, хто видає книги, та тими, хто їх ілюструє. Кожен третій ілюстратор мріє ілюструвати книжки, але проблема в тому, що митці часто не знають, як налагодити зв’язок з видавництвами. Широко поширена думка «Якщо в тебе немає знайомих у видавничій сфері, твоє портфоліо ніколи не буде поміченим і дорога в книжкову ілюстрацію для тебе недосяжна». – Руйнуємо стереотипи, створюємо платформу для ефективної комунікації учасників книжкової індустрії, – майданчик, де поєднається багаторічний досвід та практика як ілюстраторів, так і видавців. Форум проходитиме у вигляді доповідей ілюстраторів/видавців та дискусійних столів.

Актуальні теми, на які говоритимуть представники видавництв:
1. Вибір стилістики ілюстрацій.
2. Пошук ілюстраторів.
3. Специфіка робочого процесу.
4. На конкретних прикладах буде розглянуто принципи співпраці з ілюстраторами, що для них є важливим, на що звертають увагу, дадуть поради щодо оформлення робіт тощо.

Видавництва-учасники: «Основи», «Час майстрів», «Кальварія».

Досвідчені ілюстратори, котрі досягнули чималих результатів у книжковій ілюстрації, розкажуть, як їм вдається будувати свою кар’єру.

Ілюстратори-учасники: творча студія «Аґрафка», Наталя Гайда, Сергій Майдуков, Еліна Еліс, Іван Сулима, Дмитро Кузьменко, Олена Васик, Поліна Дорошенко, Анастасія Стефурак та Света Акатева.

Усі виручені кошти підуть на закупівлю приладів для письма за Брайлем для діток із вадами зору. Вартість квитка – 120грн.

«Видавець – ілюстратор: пошук діалогу» проводиться в рамках соціально-культурного проекту ILL&MATES TALK ілюстраційною агенцією ILL&MATES за підтримки Фонду Дарини Жолдак та креативного майданчику FEDORIV HUB.

З програмою форуму можна ознайомитися тут.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар