У Києві відкрився коворкінг для батьків із малими дітьми


У Києві на Броварському проспекті, 11, біля метро «Лівобережна», відкрився коворкінг, орієнтований на батьків із маленькими дітьми. У «Zelenka» немає етикету абсолютної тиші – якщо малеча заплаче, на маму з татом косо не дивитимуться, пише DreamKyiv.

Ідея відкритий такий заклад виникла а авторки проекту Герці Гронової роки з три тому — коли народилася донечка Квітка. Молодій мамі не хотілося постійно сидіти вдома: прагнула мати час і на дитину, і на себе. Але тоді підтримки вона не отримала. Більшість людей, які чули маловідоме слово «коворкінг», починали відмовляти Герцю, мовляв, треба буде закупити багато комп’ютерів тощо.

Нині над проектом працює команда з чотирьох осіб. Також є два педагоги, які гратимуться з дітьми в імпровізовані сюжетно-рольові ігри. Але якщо дитина захоче до мами, вона одразу зможе підійти до неї – мам не ізольовуватимуть від малечі. Як наголошує Гронова, «Zelenka» – це не дитячий садок. Просто місце, де батьки й малі діти можуть проводити час разом.

Організатори закладу планують, що відвідувачі будуть проводити тут весь день. Тож година перебування у коворкінгу коштує 80 гривень, а день – 180. Від кількості дітей ціна не залежить. Працює заклад до 18:00.

Поки коворкінг працює в тестовому режимі, повноцінна робота розпочнеться з осені. У планах Герці розвивати простір: влаштовувати тут лекції, семінари, майстер-класи. Всі їх, звісно, можна буде відвідувати з малими дітьми: «В Японії є багато місць, куди мами можуть приходити з дітьми й не почуватися скуто. Є навіть спеціальні сеанси в кінотеатрах. В Україні інакша ситуація – молоді мами не можуть відвідати навіть лекції», – розповідає засновниця «Zelenka».

Джерело: dreamkyiv.com.

Print Form
Подiлитись:

Відгуки/1

  1. Я захоплена цією ідеєю!
    Але прикро, що засновниця такого прогресивного проекту в наведеній цитаті говорить тільки про “молодих мам”, а про “не дуже молодих мам” — ні, про татів тим паче.

Додати коментар