У Києві збирають книжки для дітей Горлівки


Книгознавець і дослідниця літератури, експерт «БараБуки» Наталя Марченко збирає сучасні українські дитячі книжки для дітей Горлівки, що на Донеччині. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Кілька хвилин тому мала розмову з Горлівкою. Там навіть у цих умовах дитячі бібліотеки намагаються зорганізовувати зустрічі з письменниками й проводити заходи для діток!», – пише пані Наталя.

Книжки та дитячі журнали, яких також катастрофічно бракує, можна залишати у філії Національної бібліотеки імені Вернадського (вул. Володимирська, 62) – ліворуч від входу. Залишати у приймальні або вахтерові з позначкою «Інститут біографічних досліджень. Марченко Н.П.». Можна також передавати безпосередньо Наталі Марченко, сконтактувавши перед тим із нею.

«Авторів дуже прошу підписувати книжечки, аби діти знали, що ми всі – справжні й живі й любимо їх і обов’язково до них ще приїдемо. Давате зробимо так, щоб ЦЬОГО ЛІТА в Горлівці діти ЧИТАЛИ УКРАЇНСЬКОЮ!!!», – додає Марченко.

Як зазначає ініціаторка збору книжок для горлівських дітей, лише за дві години з моменту публікації поста у Фейсбуці знайшлося вже зо два десятки книжок: «Ми ще довго будемо вирішувати те і се на державному рівні. Але дати можливість ось цим конкретним дітям читати українські книжки просто зараз може кожний!».

Джерело: БараБука.

Читайте також: Благодійний збір дитячих книжок на Воздвиженці

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар