У Львові відкриється читацький клуб для дітей та підлітків


У рамках проекту «Вся Україна читає дітям», ініційованого Центром дослідження літератури для дітей та юнацтва та Студентським культурним центром «Гілель», Книгарня «Є» у творчій співпраці з НСОУ «Пласт», започатковує «КОЛО КНИЖКИ» – регулярні зустрічі для дітей та підлітків із обговоренням цікавих їм книжок.

Перше «Коло» відбудеться 15 січня, початок — о 17:30.Тема обговорення — книжка Зірки Мензатюк «Як я руйнувала імперію».

Перша частина зустрічі — коротке представлення охочими книжок, які вони читали останнім часом, або просто улюблених. Друга частина зустрічі — обговорення конкретної книжки для підлітків.

15 січня діти обговорюватимуть книжку Зірки Мензатюк «Як я руйнувала імперію». Ітиметься, зокрема, про реалії кінця 1980-х — початку 1990-х, про те, чим жили тодішні підлітки, які не бажали співати пісень про партію й Леніна й визнавати все те, чого вимагали заідеологізовані дорослі; про патріотичні мітинги, які тоді відбувалися; про те, як підлітки дізнавалися історії своїх дідів і батьків, замовчувані протягом півстоліття й більше; про початки Народного Руху України; про захист людьми своїх прав (наприклад, на сповідування християнської релігії) перед радянською міліцією та КҐБ; про кон’юнктурників, які були завжди й усюди.

Місце зустрічі: Львів, просп. Свободи, 7 (книгарня «Є»). Вхід вільний.

Читайте також: Рекомендації дітей – дітям

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар