У Маріуполі відбудеться книжковий фестиваль Open Book


24 – 26 вересня Маріуполь запрошує на книжковий фестиваль Mariupol Open Book. Місто влаштує ярмаркову зону зі стендами українських видавництв дорослої, дитячої, мистецької літератури, виставку ілюстраторів і книжкову фотозону.

У програмі – книжкові події для дорослих і дітей: зустрічі з письменниками та читання, майстер-класи і книжкові квести; письменницькі діалоги, презентації книжкових новинок, поетичні вечори.

Також організатори запрошують на вечірню програму літературних зустрічей та музичних заходів.

Для маріупольців та гостей міста організатори підготували інтерактивну дитячу програму: читання дитячих віршів у колі наймолодших, письменницькі майстер-класи для підлітків, порушення гостро-соціальних проблем у літературі та обговорення зі старшими підлітками, майстер-класи із малюванням та домальовуванням, цікаві презентації книжок, майстер-класи зі створення коміксів та подкастів.

Серед запрошених дитячих і підліткових авторів – Катерина Єгорушкіна, Іван Андрусяк, Ольга Купріян, Настя Музиченко, Саша Кочубей, Мія Марченко, Таня Поставна, Анастасія Левкова, Леся Воронина, Настя Мельниченко, Володимир Арєнєв, Тетяна Рубан та інші.

Розклад подій для дітей і підлітків шукайте тут.

Повна програма заходів доступна на сайті mariupol-cultural-capital.com.

Фестиваль реалізується в рамках проєкту культурно-мистецьких ініціатив «Діалог мовою мистецтва» за підтримки Українського Культурного Фонду.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар