У Музеї Шевченка працюватиме студія для дітей із особливими потребами


У рамках проекту «Музей без бар’єрів: від теорії до практики» Національному музеї Тараса Шевченка розпочне роботу студія розвитку та соціалізації дітей з аутизмом і відставанням у розвитку «Дитина з майбутнім». Перше заняття призначено на 27 січня 2014 року, повідомляє офіційний сайт музею.

Заняття проходитимуть двічі на тиждень у другій половині дня. Запрошують дітей від 5 до 10 років.

Нагадаємо, що проект «Музей без бар’єрів: від теорії до практики» було започатковано співробітниками Національного музею Тараса Шевченка разом із партнерами у 2014 році. Це комплексна програма для людей різного віку, покликана зробити свій внесок в інтеграцію людей із обмеженими можливостями в соціально-культурний простір.

Студія розвитку та соціалізації дітей з аутизмом і відставанням у розвитку пропонуватиме групові розвивальні заняття за напрямами арт-терапія, казкотерапія, фізичний розвиток, гра-терапія, соціальні історії та ігрові постановки. Усі заняття будуть спрямовані на всесторонній розвиток дитини: розвиток сприйняття і осмислення мови, уяви, дрібної і великої моторики, соціальних та комунікативних навичок, покращення просторової орієнтації, координації, спритності, рівноваги, сили, сміливості.

Дитина матиме змогу спілкуватися зі своїми однолітками, вирішувати соціальні ситуації, отримає нові навички та стане впевненішою у собі. Діти навчаться спільно що-небудь створювати, разом гратися, разом вирішувати проблеми.

В одній групі працюватиме від 5 до 8 дітей, із ними буде три педагоги. Присутність батьків на заняттях обов’язкова. Діти ділитимуться на групи залежно від рівня розвитку. З цією метою перед початком занять діти пройдуть невелике тестування з фахівцями студії.

Прийом дітей і запис на консультацію: Олена Свердлова (куратор проекту) – (050) 444-98-51, zavarova74@mail.ru.

Джерело: museumshevchenko.org.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар