У Південній Кореї побачать роботи українських ілюстраторів


У столиці Південної Кореї відкрилася виставка української дитячої ілюстрації. Роботи українських художників можна побачити в Національній бібліотеці для дітей та юнацтва (м. Сеул) до 29 січня 2021 року.

В експозиції представлено роботи Анни Іваненко, Анни Сарвіри, Анастасії Стефурак, Грасі Олійко, Євгенії Гайдамаки, Жені Полосіної, Іллі Угнівенка, Насті Слєпцової, Оксани Були, Оксани Драчковської, Олега Грищенка, Олени Старанчук, Поліни Дорошенко, Романи Романишин та Андрія Лесіва, Романи Рубан, Софії Рунової, Тетяни Загачевської, Юлії Тверітіної.

Центральну частину виставки представляють два найпопулярніші проєкти клубу ілюстраторів «Pictoric» – «Діячі України» про видатних особистостей та «Yellow&Blue» про унікальні локації та особливості сучасної України. Також у рамках проєкту презентували пілотні матеріали мультфільму «Хоробрі зайці», де головною художницею є Анна Сарвіра.

За словами «Pictoric», виставку організувала бібліотека за підтримки Посольства України в Республіці Корея. Що три місяці бібліотека організовує виставки, фінансування яких покриває за власний рахунок. Щоб узяти участь у виставці, слід представити проект і заповнити заявку – з цими питаннями українським ілюстраторам допомогли в Посольстві.

Джерело: БараБука, «Pictoric». Фото: National Library for Children and Young Adults of Korea

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар