У травні всі діти і всі слони їдуть до Львова!


Цієї весни, як і щороку, Львів знову запрошує в гості всіх-усіх дітей: від 15 до 18 травня у Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться масштабний Дитячий фестиваль «СЛОНіЯ».

У рамках фестивалю фестивалів обіцяють купу всього цікавого, а саме: фестиваль дитячого читання «Книгоманія», фестиваль-дефіле літературних героїв, фестиваль дитячої творчості та розвитку, акція «Книжка від зірки», спортивний фестиваль, фестиваль настільних ігор «Ігрова сфера», спеціальна програма для батьків, еко-фестиваль, акція «Львів – місто літератури», численні літературні квести та майстер-класи з різних видів творчості та мистецтва, міжнародна виставка ілюстрацій до дитячих книжок і, звісно ж, традиційний книжковий ярмарок «Форум – дітям».

На відвідувачів фестивалю чекає 50 видів майстер-класів із різних видів творчості та ремесел загальною тривалістю 120 годин.

Кульмінація фестивалю – акція «Львів – місто літератури», що проводитиметься вперше. Під керівництвом учителів діти створять із паперу й пластику кольорову модель об’єктів нашого міста, пов’язаних із книжкою та читанням.

Вхід на всі заходи вільний.

Детальну програму шукайте на сайті Дитячого фестивалю у Львові.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар