«UA.Казки» від «Суспільного»


Український суспільний мовник створив окремий безплатний ресурс із українськими казками в аудіоформаті. Озвучили історії українські популярні музичні виконавці та актори професійного озвучення фільмів.

Серед персонажів історій є коти, лисиці, раки, кенгуру та інші казкові та не дуже звірі, рослини та птахи. Казки звучать голосами соліста гурту «Бумбокс» Андрія Хливнюка, лідерки гурту «Крихітка» Олександри Кольцової, співачки Христини Соловій, письменника та музикантка Сергія Жадана, Марка Галаневича з гурту «ДахаБраха», хіп-хоп виконавиці Alyona Alyona, співачок Росави і Джамала, телеведучого Майкла Щура, телеведучого і ресторатора Євгена Клопотенка, актора Євгена Малухи (відомого завдяки українській озвучці Гомера Сімпсона та Альфа) та інших.

Крім аудіоказок та ілюстрацій до них, на сайті доступні розмальовки для дітей, які можна роздруковувати та розмальовувати самостійно чи з дітьми. Ілюстрації для проекту створили художниці Євгенія Гайдамака та Маша Фоя.

Розробники обіцяють скоро презентувати мобільні додатки з казками. Усього для прослуховування доступні понад 250 казкових історій українською мовою.

Сайт: kazky.suspilne.media.

Також можна слухати радіо-казки 24 години онлайн.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: