Україна та її герої стануть мультсеріалом


Наприкінці листопада побачить світ перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях та нереальних пригодах – «Книга-мандрівка. Україна». Серіал створено на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна» від креативної агенції Green Penguin та видавництва «#Книголав». Віднині персонажі, історії та відкриття оживуть в українському YouTube, повідомляють розробники мультсеріалу.

Як українцю розгадати писемність стародавньої цивілізації майя, не виходячи з кабінету? Чому ніколи не варто викликати на дуель Нобелівського лауреата? Хто допоміг Миколі Гоголю створити перше українське фентезі? Як харків’янка змінила світ балетної моди та ще й «Оскар» отримала? Героями мультсеріалу стануть всесвітньо відомі українці, об’єкти та події – на жаль, не завжди добре знані на батьківщині. Події перших п’яти серій будуть розгортатися в Харкові та Римі, в Одесі та Гватемалі, на Полтавщині та Нью-Йоркщині.

«Історії успіху, наукові відкриття та культурні досягнення зображено в легкому форматі едьютейнмент. Такий підхід поєднує яскраву мультиплікацію з навчально-пізнавальним фактажем та історичними подіями, – зазначає авторка книжки та креативна продюсерка мультфільмів Ірина Тараненко. – За нашим задумом, мультфільми мають заохотити відкривати Україну не лише дітей, але й дорослих».

За словами Ірини Тараненко, перші п’ять серій – лише початок, адже книжка містить аж 1200 фактів, кожен із яких може претендувати на окремий мультфільм. «Мені здається, якісного україномовного відеоконтенту сьогодні дуже бракує, – вважає продюсерка. – Ми отримали дуже багато відгуків щодо книжки і зрозуміли, що проект потребує розширення, бо в межах однієї книжки ми не зможемо вмістити всіх тих знахідок про Україну, якими би ми хотіли поділитися. Мультфільми ж є тим форматом, який може розкрити найцікавіші факти з книжки та заохотити вивчати власну історію, культуру та науку глибше».

Стежити за новинами мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна» можна тут:
Facebook: Книга-мандрівка. Україна
Youtube: Книга-мандрівка Україна

Про проект:

«Книга-мандрівка. Україна» – це 1200 непересічних фактів про Україну та українців. Книга видана трьома мовами – українською, німецькою та англійською. Книга-мандрівка кілька місяців була в ТОП-10 рейтингу книжок «Yakaboo» та отримала нагороду «Найкращий книжковий дизайн» на конкурсі «Книжкового Арсеналу». Цього року книжка представляла Україну на книжкових ярмарках у Франкфурті та Белграді.

Український культурний фонд – державна установа, створена у 2017 році, координується Міністерством культури України. Фонд покликаний розвивати національну культуру та мистецтво в державі, забезпечувати умови для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, сприяти доступу громадян до національного культурного надбання, підтримувати культурне розмаїття та інтеграцію української культури у світовий культурний простір.

Мультсеріал представлено в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар