Українська ілюстраторка в короткому списку Болоньї


Українська ілюстраторка Оксана Драчковська ввійшла до короткого списку 55-ї Болонської виставки ілюстраторів. Про це повідомила сама ілюстраторка у фейсбуці, пише «Читомо».

На цьогорічну виставку в Італії надійшли заявки 3235 художників із 68 країн. Міжнародне журі вибрало 226 фіналістів. Зауважимо, для участі в конкурсі необхідно було надіслати п’ять ілюстрацій, які об’єднані однією тематикою.

За словами Оксани Драчковської, цього року у зв’язку з пандемією Covid-19 всі конкурсанти надсилали роботи в цифровому форматі, а не поштою, як це було в попередні роки. Тому учасників було набагато більше.

Ілюстраторка підкреслила, що кожен ілюстратор, який працює з книжками, мріє потрапити на Болонську виставку ілюстраторів. «Я надсилала роботи шість років поспіль і, чесно кажучи, останні роки вже навіть не сподівалася, просто робила це автоматично. Але тепер розумію, що ті перші мої ілюстрації були дуже незрілі», – додала ілюстраторка.

З повним списком фіналістів можна ознайомитися тут.

Болонська виставка ілюстраторів проходить щороку, починаючи від 1967-го. Мета цього конкурсу – демонстрація останніх трендів ілюстрації через нові імена художників. Виставка організовується в рамках Дитячої книжкової виставки в Болоньї (Італія), який є провідним ярмарком дитячих книжок у світі. Цього року подія проходитиме 14–17 червня.

Джерело: Читомо. Ілюстрації зі сторінки Оксани Драчковської у фейсбуці.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар