Українські ілюстрації в довгому списку World Illustration Awards


Ілюстрації української художниці Інни Масляк до книжки «Кіт, я та кораблики» видавництва «Ранок» увійшли в довгий список престижної світової премії з ілюстрації World Illustration Awards. Роботи харківської ілюстраторки – серед 500 найкращих ілюстрацій світу, у категорії «Дитяче книговидання».

Інна Масляк – випускниця Харківської академії дизайну, ілюстраторка дитячих книжок. «Кіт, я та кораблики» – дебют Інни також як авторки тексту. У роботі було використано техніку акварелі та простий олівець.

«Це історія про доброту та дружбу. Я писала та ілюструвала її під час COVID-19. Любов, щастя, надія, мрії та віра – слова, що сповнюють наше життя світлом. Це імена, які герої книжки, Дівчинка і Кіт, дали своїм паперовим корабликам. Їхні кораблики відправилися в путь, щоб принести радість та натхнення усім, хто цього потребує. Я щаслива, що створила цю книжку!» – ділиться ілюстравторка.

Книжка Інни Масляк побачила світ у видавництві «Ранок». Наразі там-таки вийшла друга книжка-картинка Інни – «Сніговий птах».

«Команда видавництва “Ранок” багато робить для підтримки талантів і просування українських ілюстраторів  за кордон, – написав на своїй сторінці у фейсбуці директор видавництва Віктор Круглов. – Пишаємося тим, що ми формуємо позитивний імідж України на світовому рівні».

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар