Український Тукан – один із найкращих у світі


Ілюстрації до української дитячої книжки «Листи від пана Тукана з Франції» відзначено на міжнародному конкурсі «IJungle Illlustration Award». Авторкою ілюстрацій є дизайнерка Ірина Донська. Це її перша дитяча книжка, і вона відразу ж потрапила до списку фіналістів «Топу БараБуки 2018».

«Робота дизайнером привчає підходити до створення чогось, як до розв’язання задачі, де обов’язковими умовами є сильна концепція і хороше втілення, – розповіла БараБуці Ірина Донська. – Коли починала ілюструвати “Листи від пана Тукана з Франції”, я точно знала, що в нас класний задум, що такі книжки справді потрібні маленьким читачам, бо вони зараз надзвичайно багато подорожують».

«Листи від пана Тукана з Франції» – перша книжка в пізнавальній серії видавництва «Маміно». За задумом, пан Тукан подорожує різними країнами й надсилає звідти тематичні листівки. У тексті пан Тукан розповідає про все цікаве, що він побачив, мандруючи. Книжку стилізовано під комплект листівок.

Усі ілюстрації вирізано з паперу. «Це складна, але водночас цікава техніка, – каже Донська. – Зваживши це все, я вирішила спробувати туканові сили на міжнародних конкурсах, подала його заявку на кілька, повз один він “пролетів”. Трохи засмутилася, але птах розправив крила на іншому — отримав “iJungle Book Merit Award”».

«IJungle Illlustration Awards» – міжнародний конкурс ілюстрації, відкритий для ілюстраторів зі всього світу. У 2018 році переможців визначали в 7 категоріях – «Книжкова ілюстрація», «Редакторська сторінка», «Комікси», «Комерційна ілюстрація», «Нові таланти (студенти)», «Самопрезентація» та «Мистецтво відеоігор». До журі конкурсу входять найкращі ілюстратори світу та арт-директори. Усі учасники, які стали переможцями, мають можливість наступного року презентувати свої роботи в каталозі та на виставці «iJungle Illustration Award».

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар