Українська бібліотечна асоціація


Всеукраїнська громадська організація, що об’єднує бібліотеки, а отже, всіх фахівців, які професійно пов’язані з бібліотечною та інформаційною діяльністю. Це понад 50 тисяч бібліотечних працівників і майже 40 тисяч бібліотек. Члени УБА працюють у публічних, вишівських, шкільних та спеціальних бібліотеках.

Асоціація організовує конференції, семінари й тренінги для бібліотекарів, допомагає їм у професійному розвитку, співпрацює з громадянами та сприяє реалізації їхніх прав на вільний доступ до інформації, ініціює та підтримує проекти, що спрямовані на інформатизацію бібліотек, а також на збереження традиційної книжкової культури й підтримку читання.

Щоб перетворити українські бібліотеки на сучасні інформаційні центри, члени УБА співпрацюють із державними та приватними установами України й світу, переймають зарубіжний досвід, беручи участь у багатьох європейських та американських проектах, спрямованих на розвиток сучасних бібліотек. Зокрема, Асоціація є партнером одного з наймасштабніших міжнародних бібліотечних проектів в Україні – програми «Бібліоміст».

Офіційний сайт: ula.org.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: