Українська ілюстраторка знову серед переможців


Українська художниця, ілюстраторка дитячих книжок Надія Дойчева-Бут стала однією з переможців міжнародного конкурсу ілюстрації IJungle Illustration Awards-2017 у категорії «Книжкова ілюстрація». Про це повідомляє прес-служба видавництва «Фонтан казок». Перемога дісталася Надії за ілюстрацію до майбутньої книжки Анастасії Лавренішиної «Дрімучий ліс», що готується до друку у видавництві «Фонтан казок».

«Чесно кажучи, саме на конкурс для ілюстраторів подалася вперше, – розповідає БараБуці Надія Дойчева-Бут, за плечима якої близько тридцяти проілюстрованих книжок для дітей і підлітків. – Зазвичай я або не мала інформації про конкурси, або пропускала дедлайни, або мені ліньки було відправити листа традиційною поштою (де це потрібно). Але ось, нарешті, я вирішила почати».

За словами ілюстраторки, подати роботу в категорію «Книжкова ілюстрація» її спонукало запрошення від платформи Behance, де художники з усього світу виставляють свої портфоліо.

«Українські художники завдяки доступній інформації зараз мають абсолютно рівні можливості з іншими художниками світу, – ділиться Надія Дойчева-Бут. – Потрібно лише не лінуватися, знаходити конкурси, яких достатньо, з різними умовами і категоріями. Єдине – в більшості з них вимагають вступний внесок. Зрозуміло, що $20–40 для нас – це суттєвіша сума, ніж для жителів Європи чи США. Але можна зекономити на манікюрі, наприклад. Важливо не лінуватися (як ото я зазвичай!) і подаватися всюди! І не чекати, поки тебе відкриють, а відкривати себе світові. Адже скромність – це, як відомо, шлях у забуття».

Надія Дойчева-Бут

Цього року на конкурс надійшло понад 1100 ілюстрацій із 54 країн, серед переможців також іще одна українська художниці – Іванна Хом’як, яку відзначило журі в категорії «Комерційна ілюстрація».

IJungle Illlustration Awards – міжнародний конкурс ілюстрації, відкритий для ілюстраторів зі всього світу. Переможців визначають у 11 категоріях, серед яких – книжкова, комерційна ілюстрація, комікси тощо. До журі конкурсу входять найкращі ілюстратори світу та арт-директори. Усі учасники, які стали переможцями, мають можливість наступного року презентувати свої роботи в каталозі та на виставці iJungle Illustration Award. До речі, відкрито конкурс на найкращий малюнок 2017 року – кінець прийому робіт 30 квітня 2018 року.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар