«Українська книжка року» приймає заявки


Держкомтелерадіо України оголосив прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року». Заявку разом із виданням слід подати до 15 листопада 2014 року, пише «ЛітАкцент». У заявці слід вказати інформацію про видання, що висувається на здобуття премії, автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, наклад, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, анотації.

На здобуття премії висувають книжкові видання українською мовою, видані в Україні впродовж останніх трьох років, але не пізніш як за півроку до їхнього висунення на здобуття премії. За умовами, видання, котрі претендують на президентську премію, мають бути «довершені за змістом та видані на високому естетичному, художньому, поліграфічному рівні».

Нагадаємо, що премію присуджують у трьох номінаціях: «За видатні досягнення у галузі художньої літератури», «За вагомий внесок у розвиток українознавства», а також «За сприяння у вихованні покоління, що підростає».

Детальні умови конкурсу читайте на сайті Держкомтелерадіо України.

Читайте також:

Визначено «Кращі книги України»

Понад 2,6 млн. державних гривень на дитячі книжки

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар