Українські ілюстраторки: відзнаки в Данії


Дві молоді українські ілюстраторки отримали відзнаки міжнародного конкурсу Start Award. Це Вероніка Котик із Києва та Ольга Штонда з Харкова. Start Award – це щорічний конкурс для ілюстраторів, які лише починають працювати (для студентів художніх академій або дебютантів). Участь у ньому можуть узяти молоді ілюстратори з будь-якої країни світу.

Від 2006 року, коли було запроваджено премію, щороку змінюється головна тема конкурсу. У 2017 році молоді ілюстратори надсилали для Start Award своє бачення «Книги джунглів». 2018-го року художники спробують вразити журі роботами на тему «Давньогрецькі герої». Деталі участі дивіться на сайті конкурсу.

Читайте також: Українська ілюстраторка серед найкращих у Болоньї

вероніка_котик

Вероніка Котик
котик2
котик1

Цього року на конкурс надійшло понад 2 тисячі робіт від 200 учасників із 29 країн світу, повідомляє оргкомітет конкурсу. З-поміж них журі Start Award відібрало 20 найкращих робіт, які демонструвалися під час Дитячої книжкової виставки в Болоньї. Серед них і малюнки Вероніки Котик та Ольги Штонди. У фіналі робота Штонди була відзначена публікою в Болоньї (Audience Award Bologna), тоді як Котик отримала Audience Award Facebook.

ольга_штонда

Ольга Штонда
штонда2
штонда1
Читайте також: Українська художниця знову перемагає у світі

Нагадаємо, що Вероніка Котик цього року дебютувала як ілюстраторка українських дитячих книжок, проілюструвавши дві книжки в серії «Читальня» видавництва «Ранок». У вересні 2017 року вийшла книжка Анни Хромової «Драконе, киш!» із ілюстраціями Котик, а наприкінці року – відкриваємо секрет! – побачить світ книжка Ольги Купріян «Беркиць проводжає дідуся».

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар