Українські книжки подорожчають


Міністерство фінансів України при формуванні держбюджету-2015 не підтримало збереження пільг, за якими профільні вітчизняні підприємства звільняються від податку на всі технологічні процеси – від випуску паперу до пересилання книжкової продукції. Таким чином, собівартість українських книжок із наступного року зросте на 30–40%, повідомляє Українське радіо.

Отже, державі залишається підтримувати українське книговидання винятково бюджетними закупівлями за програмою «Українська книга», ініційованою Держкомтелерадіо та Міністерством культури. Сформувати прозору й логічну систему надання пільг українським книговидавцям покликані новостворені робочі групи Міжвідомчої комісії з питань розвитку вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження.

А тим часом виконавчий комітет Львівської міськради ухвалив рішення про фінансову підтримку україномовного книговидання львівських видавництв. Як повідомляє Zaxid.net, грошову винагороду отримають переможці конкурсу найкращих україномовних книжкових видань за попередній рік. Конкурс підтримуватиме видання наукової, художньої, науково-популярної, довідкової, дитячої та перекладної літератури.

Джерела: Українське радіо, Zaxid.net.

Читайте також: Понад 2,6 млн. державних гривень на дитячі книжки

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар