Українською перекладено світовий бестселер про особливості мозку дитини


У видавництві «Наш формат» вийде світовий бестселер «Правила розвитку мозку дитини» відомого американського вченого Джона Медіни. Це практичний посібник, покликаний допомогти знайти спільну мову не лише батькам із дітьми, а й різним за психоемоційним розвитком і віком людям незалежно від їхньої статі чи статусу. З-поміж іншого у книжці можна знайти відповіді на популярні запитання, що часто виникають у молодих батьків: Чому немовлята так часто прокидаються, як уникнути виснаження від перевтоми? Де закінчується природа і починається виховання? Як працює інстинкт прив’язаності дитини до інших? Що є запорукою успішності в навчанні? Який батьківський стиль виховання сприятиме вихованню чудових дітей? Що робити, коли емоції б’ють через край?

«Правила Мозку», бестселер за версією видання «The New York Times», також пояснюють – як насправді працює наш мозок і чому ми повинні по-новому організувати наше місце роботи й навчання. «Правила Мозку» долають розбіжності між знаннями, якими оперує сучасна наука, та батьківським досвідом. У своїх історіях молекулярний біолог і батько двох дітей Джон Медіна не без гумору розгадує таємницю розвитку дитячого мозку й розвінчує міфи щодо людського мозку.

Джон Медіна – молекулярний біолог-еволюціоніст, що займається проблематикою розвитку мозку, а також генетикою психічних розладів. Директор Центру вивчення мозку при Тихоокеанському університеті Сіетла (Seattle Pacific University), керівник відділення біоінженерії медичної школи при держуніверситеті Вашингтона (Washington State University). Більшість своїх досліджень здійснив як приватний консультант, діагностик проблем психічного здоров’я працівників бізнес-сектора та державних дослідницьких закладів, які потребували генетика із досвідом у психіатрії. Медіна завжди захоплювався тим, як мозок сприймає і обробляє інформацію. Як батька двох синів його цікавило, як наука про мозок може вплинути на методики навчання дітей. Заснував дослідницький інститут Таларіс (Talaris Research Institute), що розташований у Сіетлі поруч із alma mater науковця – Вашингтонським держуніверситетом. Крім проведення досліджень, консультацій та викладацької діяльності, автор бестселерів присвячує свій час спілкуванню з громадськими діячами, бізнесменами, медичними працівниками, керівниками шкіл і некомерційних організацій. Працював консультантом при Комітеті з питань освіти та праці США і постійним представником із питань співпраці неврологів із освітянами. Тричі визнавався кращим викладачем у різних університетах США. У 2004 році став афілійованим науковим співробітником Національної академії інженерії (National Academy of Engineering). Автор дев’яти книжок, колумніст, веде «Молекули мислення» у журналі «Psychiatric Times».

Джерело: БараБука.

Читайте також: Українською перекладено бестселер Стівена Гокінґа

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар