Українською вийде книжка про те, як розмовляти з дітьми про мистецтво


У січні «Видавництво Старого Лева» презентує читачам книжку французької письменниці та мистецтвознавця Франсуази Барб Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво».

Простими словами і в зручній формі авторка книжки підказує, як навчити дітей «бачити» картину, розуміти її і відчувати. На найбільш поширені й актуальні питання запропоновано лаконічні відповіді, покликані задовольнити цікавість і заохотити до нових пошуків. Це конспект, путівник, довідник і мистецький альбом водночас, який можна ретельно вивчати вдома, нашвидкоруч гортати у транспорті чи розглядати в парку, ідеться на сайті видавництва. Українською твір переклала Софія Рябчук.

2Франсуаза Барб Ґалль — відома французька дослідниця мистецтва, авторка книжок, які розповідають про мистецтво так просто й цікаво, що навіть той, хто ніколи ним не цікавився, не залишиться байдужим. «Як говорити з дітьми про мистецтво» — одна з найвідоміших книжок Барб Ґалль, перекладена вже понад вісьмома мовами. За словами авторки, вона взялася написати про те, як розмовляти про мистецтво саме з дітьми, а не з дорослими, тому що діти ставлять справжні запитання, на які не можна відповідати лише академічно, а треба звертатися до реальності, яку містить кожен художній твір, і неодмінно згадувати дитину в собі.

Джерело: starylev.com.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар