Уроки по скайпу: навчання під час карантину


Вірус вірусом, а знання передавати якось треба! І тут на допомогу вчителям приходить технічний прогрес.

Однією з успішних форм дистанційного навчання є відеозустрічі. Вони можуть відбуватися за допомогою різних програм, та найпоширенішими є відеоконференції у скайпі (Skype).

За порадами про те, як успішно провести урок по скайпу, БараБука звернулася до Оксани Лущевської. Оксана вже понад 15 років проживає в Америці, проте вона є активною українською дитячою письменницею, яка на рік проводить 30–40 скайп-зустрічей із читачами. А ще Оксана веде кілька дистанційних курсів із читання книжок-картинок англійською мовою.

Письменниця охоче поділилася своїм багаторічним досвідом відеозустрічей.

5 порад про те, як провести скайп-урок:

1. Щоб провести якісний урок по скайпу, важливо поділити групу дітей на дві-три підгрупи (по 5–8 учнів максимум). Така кількість дітей дозволить створити сприятливу дружню атмосферу для викладання необхідної інформації, а також створить можливість якісного спілкування.

2. Щоб не втратити уваги учнів, надайте дітям можливість бути активними співчитачами будь-якого матеріалу, адже контакт із учнями віддалений і вам треба розуміти, що діти активні.

3. Щоб діти не засиділися, дивлячись в екран, дозволяйте їм пройтися, пробігтися, пострибати або зіграйте в активну фізичну перерву на 2–3 хвилини.

4. Щоб створити справді активну онлайн атмосферу, використовуйте свій телефон чи додатковий комп’ютер, аби показати цікаві матеріали пов’язані з темою уроку (картинки, якісні фото, відео-ролики, статті у журналі тощо).

5. Щоб дітям не було нудно, дозвольте їм реагувати у коментарях за допомогою емоджі (ідеограм, смайлів, наліпок), тому що скайп передбачає не лише функцію відеозустрічі, але й функцію письмового спілкування.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар