В Одесі видали інтерактивний підручник із історії міста


Видавництво «Gutenbergz» представило перший інтерактивний підручник із історії Одеси. Це пілотний підручник видавництва, на його основі розробники планують уже наступного навчального року зробити серію підручників для середньої школи. Про це БараБуці повідомив співзасновник «Gutenbergz» Володимир Усов.

В електронних підручниках використовуються додаткові матеріали (відео, аудіо, 3D-моделі), тож процес навчання стає в рази цікавішим. «Тепер ви можете не просто прочитати про броненосець “Потьомкін”, а й розглянути його з усіх боків та побачити кадри з легендарного кіфофільму», – кажуть розробники.

За допомогою нової платформи «Gutenbergz» планують зокрема вирішити проблему дефіциту нових підручників, тим самим зекономивши мільйони бюджетних гривень, які пішли б на додрук паперових книжок. Оновлення електронної версії підручника займає всього хвилину, після чого ним можуть користуватися учні всіх шкіл.

одеса1

Читайте також: Українські інтерактивні книжки підкорюють світ

Крім того, завдяки вбудованим інструментам збору даних можна отримувати різноманітну інформацію про навчальний процес (коли, хто і які підручники читають, скільки на це витрачають часу, в який час доби і на яких пристроях). Пізніше цю інформацію можна було б використати для створення ефективнішої навчальної програми, яка б ґрунтувалася на реальних даних.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар