В Україні вперше відбудеться літературна школа для підлітків


12–17 січня «Центр літературної освіти» спільно з Малою академією наук України вперше проведуть Підліткову літературну школу. Відомі письменники поділяться з юними авторами літературною майстерністю та секретами успішного письма. Школа проходитиме в курортній місцині Пуща-Водиця під Києвом. Твори всіх учасників наприкінці школи видадуть повноцінною книжкою.

Лектори і тренери курсу – досвідчені та професійні письменники, літературознавці та видавці – Володимир Арєнєв, Руслан Горовий, Лариса Денисенко, Сергій Іванюк, Андрій Кокотюха, Олександр Михед, Галина Ткачук, Олександр Ірванець, Катерина Бабкіна, Тетяна Белімова, Галина Крук і Дмитро Стус.

Програма школи спеціально розроблена для підлітків віком 12–15 років і складається з 40 годин інтерактивних і практичних занять. Тема школи – «Як написати цікаву історію». У програмі – лекції та майстер-класи, тренінги і творчі завдання, літературні вечори та ігри. Автори програми школи – Тетяна Щербаченко та Володимир Арєнєв.

Учасники школи дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма: де знаходити ідеї для творів; що має бути в цікавому сюжеті, і як його сконструювати; як створювати героїв і персонажів; що робить текст динамічним і захопливим; як знайти свій стиль; звідки брати натхнення.

Твори всіх випускників школи видадуть повноцінною книжкою, яка буде презентована публіці 24 січня 2015 р. в Києві.

Як узяти участь?

Щоб стати учасником Підліткової літературної школи, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Прийом заявок триває до 9 січня включно. Кількість місць обмежено – 20 осіб. Вік учасників – 12–15 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 2500 грн (у вартість входить проживання, 3-разове харчування, навчання, роздаткові матеріали, видання книжки).

Місце: Міжнародний центр дитячої наукової творчості «Вимпел» (Пуща-Водиця, Київ)

Координатор проекту: Вікторія Матюша (050-358-19-99, litosvita.org @ gmail.com)

Організатори: Центр літературної освіти, Мала академія наук України

Організаційні партнери: портал «BaraBooka», УНВЦ «Рідна мова»

Читайте також: Набір на другу Дитячу літературну школу «Від вигадки до книжки»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар