Вебінар «Кібербулінг. Як допомогти дитині розпізнавати, уникати та протидіяти інтернет-цькуванню»


12 квітня лабораторія дитячого читання НЦ «МАНУ» проведе вебінар для освітян «Кібербулінг. Як допомогти дитині розпізнавати, уникати та протидіяти інтернет-цькуванню» у рамках Всеукраїнського науково-освітнього проєкту «Навчатися, щоб навчати». Зареєструватися для участі – тут.

В умовах воєнного стану звичному онлайн-навчанню та сформованому роками безпечному освітньому середовищу загрожують нові небезпеки і виклики, зокрема і кібербулінг. Кібербулінг під час війни є загрозою як особисто кожному учаснику навчального процесу, так і для держави загалом. Саме тому нові реалії вимагають від освітян інформувати та запобігати небезпечним ситуаціям, які можуть виникати в осередку дітей і підлітків.

У вебінарі візьмуть участь Ірина Бова, дитяча письменниця, авторка першої в Україні казки про безпеку в інтернеті на тему секстингу «Хаппі та її суперсила» та Дмитро Золотухін, ексзаступник міністра інформаційної політики України та експерт з питань інформаційних воєн та конкурентної розвідки.

12 квітня о 17:00 вебінар розпочне Ірина Бова лекцією «Кібербулінг у школі. Діти і дорослі». Про що говорити з дітьми, щоб захистити їх у віртуальному світі, які є виклики і як їм протистояти. Розглянемо досвід британських колег.

О 17:40 до розмови приєднається Дмитро Золотухін з актуальною доповіддю «Кібербулінг та інші інформаційні загрози для дітей і підлітків під час війни».

Модераторка – Тетяна Стус, керівниця лабораторії дитячого читання, письменниця, психологиня, авторка книжки про ефективне використання інтернету дітьми «Як не заблукати у Павутині».

Для подальшого аналізу та опрацювання питання кібербулінгу методистки лабораторії дитячого читання уклали список рекомендованих видань для читачів молодшого, середнього і старшого шкільного віку, що допоможуть проговорити цю тему.

До участі у заході запрошуються педагоги закладів загальної середньої освіти, закладів позашкільної освіти та дитячі психологи.

Чільне зображення: Лєна Барді, ілюстрація до книжки «Хаппі та її суперсила», видавництво «Талант».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар