ПОРТАЛ | Видавництва


Видавничо-освітній проєкт «Портал» створює книжки з історії України та світу, культурології, мислення і розробляє освітні програми для викладачів та батьків.

Видавничий напрям – це низка серій оригінальних видань, над якими працюють десятки українських авторів та ілюстраторів: художньо-документальні, науково-популярні книжки й артбуки для вікових категорій 4–6 років, 7–10 років, 11–15 років, а також для дорослих від 16 років. Видаючи щонайменше 50 книжок на рік, «Портал» планує дати українцям вичерпну картину історії з її процесами і взаємозв’язками.

Серед видань «Порталу» – книжки відомих українських авторів/ок: Сашка Дерманського, Галини Ткачук, Валентини Вздульської, Оксани Лущевської, Ольги Купріян, Марії Артеменко, Олесі Мамчич, Катерини Міхаліциної, Петра Яценка, Анни Хромової та інших.

Освітній напрям – це розробка методичних і навчальних матеріалів із історії, практикуми з розвитку спільного читання батьків і дітей, популяризація історії. Велика мета – сформувати прогресивну екосистему, в якій учителі стають співтворцями нового підходу до освіти.

Над проєктами працює команда видавничих фахівців, експертів-істориків, освітян-новаторів, дитячих психологів, літературознавців, авторів та ілюстраторів. «Портал» відкритий до співпраці з авторами, які поділяють наше прагнення: нові покоління українців із незалежним мисленням і широким світоглядом – людей відкритих і відповідальних, які творять майбутнє з розумінням уроків минулого.

Сайт: portalbooks.com.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: