Відомі дати проведення «Книжкового Арсеналу» в 2022 році


ХІ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» відбудеться 25–29 травня 2022 року. Програма Фестивалю складатиметься з дискусій, презентацій, читань, професійного нетворкінгу, кінопоказів, перформативних та музичних подій, виставок сучасного мистецтва, книжкового ярмарку та Конкурсу «Найкращий книжковий дизайн».

Фокус-темою цьогорічного фестивалю було обрано «Велике переселення», її кураторкою стала авторка, перекладачка і видавчиня Оксана Форостина. «Україна, як і більшість інших країн Центральної та Східної Європи вже сьогодні постає перед викликом знелюднення: нас стає менше. А це означає, що рано чи пізно ми відкриємося для тих, хто шукатиме в нашій країні кращої долі. Що розкажемо їм про себе? Якими себе бачимо? Які правила в нашому домі й яку іншість ми готові приймати?…» – коментує фокус-тему її куратора.

Запрошеною кураторкою Письменницької програми фестивалю стала Ірена Карпа.

Заявки на участь у виставці-ярмарку приймаються до 11 лютого 2022 року. Заявки до програми подій приймаються до 16 лютого 2022 року. Детальніше – тут.

Книжковий Арсенал є міжнародною подією, що організована Мистецьким арсеналом. Фестиваль відбувається від 2011 року і щороку збирає понад 200 організацій-учасників та понад 50 тисяч відвідувачів. У 2019 році отримав звання «Найкращий літературний фестиваль світу».

Місія Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» – створювати такі взаємодії між людьми, спільнотами, інституціями, коли поєднання естетичного переживання та інтелектуального включення в контексті книги посилює спроможність людини та суспільства.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар