Відомі переможці премії «Еспресо. Вибір читачів 2019»


Телеканал «Еспресо.TV» оприлюднив результати читацького голосування у премії «Еспресо. Вибір читачів» за 2019 рік. Найкращі книжки року в дитячій і дорослій номінаціях визначали читачі бібліотек по всій Україні.

Цього року читачі й читачки в дитячій категорії віддали свої голоси за «Зграю» Анастасії Нікуліної (видавництво «Vivat», 2018). Вибір дорослих читачів – «За спиною» Гаськи Шиян (видавництво «Фабула», 2019).

БараБука переконана, що цю книжку варто екранізувати 😉

Серед фіналістів конкурсу в номінації «Найкраща книжка для дітей і підлітків» були також «Дитя песиголовців» Володимира Арєнєва (видавництво «АССА») та «Арктична пасіка» Олександра Дерманського (видавництво «Ранок»).

«Що робити, щоб діти читали?» – це питання телевізійники поставили всім учасникам журі премії «Еспресо. Вибір читачів». Журі одноголосно заявило: важливо, щоб самі дорослі читати і власним прикладом показували й підтримувати інтерес до книжок.

На думку членкині журі та заводійки книгоподій БараБуки Анастасії Музиченко, ще один із дієвих способів заохотити дитину до читання – відвідування книжкових презентацій і літературних майстер-класів, інтерактивних читань із авторами у книгарнях та бібліотеках, знайомства дітей із письменниками, збирання автографів і т.п. «Таким чином, – переконана Анастасія, – ми показуємо, що автори дитячої літератури живі і класні».

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар