Відпочивати від книжок?


Скоро – канікули! У дітей. Імовірно, хтось не зможе доїхати з дітлахами до дідусів та бабусь, когось не відправлять у дитячий табір, а море… Ми всі віримо, знаємо, що час цей обов’язково скоро мине, а поміж випусками новин намагаємося уявити переживання дітей. Мабуть, школярі нині, попри все, найбільше чекають відпочинку від навчання. І його таки доведеться традиційно дозаповнювати батькам.

Що діти робитимуть, із ким спілкуватимуться, про що будуть хвилюватися у дні, вільні від домашніх завдань (та ще й батьки на роботі)? Читатимуть? Боротимуться зі шкільною рекомендованою літературою? Якщо наважитися прочитати її всю, для нерекомендованої часу зовсім не виявиться. Не дуже тягнуться до книжки? Є секретик, прочитайте.

Складіть їм власні рекомендації книжок (чи заборони, якщо про секретик уже знаєте). Підготуватися можна найближчими днями. Хоч у Львові й закономірно скасували дитячий фестиваль, проте заплановані зустрічі в бібліотеках відбуваються. На різноманітні, зокрема книжкові заходи для дітей із батьками запрошують Київ та Миколаїв.

І – говоріть із дітьми. Якщо важко знаходити теми, у книжках їх доволі. Вони не такі легкі, як про погоду чи новини, але набагато відвертіші й чесніші…

З любов’ю, Тетяна Щербаченко

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар