Відута Любов | Письменники


Письменниця. Народилася у Львові 9 березня 1970 року. Освіту здобула у Львівському технікумі промислової автоматики, продовжила навчання в Державному університеті «Львівська політехніка».

Вірші друкуються в різних періодичних виданнях. У творчому доробку Любові Відути понад двадцять книжок. Перша – «Працьовита бджілка» – вийшла 2008-го, наступного року світ побачила тематична збірка про вибір професій «Ким я буду? Ким я стану?», за рік – поетична збірка «Усміхнулось сонечко», яка 2012 року потрапила в довгий список Літературної премії «Великий Їжак». Щороку авторка пише і видає книжки для найменших читачів. 2015 року книжка-білінгва Любов Відути «У царстві Лева / In the lion`s kingdom» стала однією з перших «ластівок» щойно створеного видавництва «Чорні вівці».

Лауреатка Всеукраїнських літературних конкурсів. Бере активну участь у літературних подіях (читацькі марафони, зустрічі з читачами у школах і бібліотеках, член журі поетичних конкурсів), її вірші ввійшли до збірки «Материнська молитва. Українки – героям Майдану» (2014).

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: