Вихідні з дітьми: Київ, 14–15 листопада


Традиційно листопад вважається місяцем сидіння вдома. БараБука планує зламати цей стереотип (тим паче, що погода цьому сприяє!) і пропонує батькам узяти дітлахів і провести ще одні київські вихідні разом. Куди піти з дітьми 14–15 листопада в Києві – знає наш песик-читака.

Курси для майбутніх ZOO-юнатів

14 листопада, 12:00

Київський зоопарк, пр. Перемоги, 32

Зоопарк відновлює старі традиції і започатковує безплатні курси юнатів для дітей від 7 років. Протягом двох місяців діти вивчатимуть особливості поведінки тварин, їхні звички та вподобання, для чого взагалі створюють зоопарки, які в ньому відділи, навіщо звірям охорона та як лікувати тварин.

Щоб потрапити на навчання, необхідно зареєструватися.

Довідки за телефонами: 063-203-71-91,063-025-10-57

розділювач

ЧИТАКИ-винахідники

14 листопада, 12:00 – 18:00

Kyiv Maker Faire, НК «Експоцентр України (ВДНГ)», пр. Академіка Глушкова, 1

ЧИТАКИ, які прийдуть у першій половині дня, почнуть фантазувати о 12:00. У компанії «Букмолі» почитають книжку-картинку «On Sudden Hill» («На высоком холме») британської авторки Лінди Сари та ілюстратора Бенджи Девіса. Історія про дружбу, безмежність уяви і … картонні коробки! Після читання діти побудують свій фантастичний світ із картону!

ЧИТАКИ, які прийдуть після обіду, почнуть винаходити о 16:00. Художниця та засновниця власної творчої майстерні Олена Зарецька разом із читаками надихатиметься витівками братів Тату і Пату, головних героїв найпопулярнішої у Фінляндії нон-фікш серії книжок, творцями якої є письменник Айно Хавукайнен й ілюстратор Самі Тойвонен. Разом із майстринею діти спробують із найнесподіваніших речей створити один із фантастичних винаходів із книжки «Тату і Пату — винахідники» (Tatun ja Patun oudot kojeet).

Детальніше про подію

розділювач

Осінній бал-маскарад у Країні Див

14 листопада, 12:00 – 17:00

Парк «Феофанія», вул. Академіка Лебедєва, 32

Приходьте всією родиною в парк і відчуйте себе героями казки «Аліса в Країні Див».

На вас очікують:

– Розважальна програма для дітей від Герцогині та Капелюшника.

– Фотозона «Веселе чаювання з Алісою».

– Майстер-класи з бальних танців.

– Катання на конях разом із помічниками Білого Кролика.

– Дискотека навколо чарівного вогнища.

– Тематичний аквагрим.

– Цікаві подарунки в сувенірній крамничці.

– Конкурс на найкращий костюм улюбленого казкового персонажа. Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися.

Довідки телефоном (093) 066-75-18

Детальніше про подію

розділювач

Презентація психологічної казки «Недоторка»

14 листопада, 15:00

Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Цієї суботи книгарня «Є» та портал «BaraBooka. Простір української дитячої книги» запрошують на відверту і цікаву розмову без табу в рамках презентації психологічної казки для підлітків «Недоторка». У дорослих і дітей буде нагода запитати про ВСЕ одне одного, не видавши себе і своїх переживань. Таємні скриньки для відвертих запитань не оминуть і головних гостей презентації – головного редактора видавництва «Час майстрів» Олега Симоненка та письменника і перекладача Івана Андрусяка. Тож готуєте каверзні й дуже серйозні запитання та будьте готові почути відверті відповіді.

Детальніше про подію

 розділювач

«Червона Шапочка» з Читанковим клубом Нарру Readers™

14 листопада, 16:00

Дитяча кімната МакДональдз

Читанковий клуб – це літературні читання вголос для дошкільнят. Малята збираються щосуботи з 16:00 до 17:00, щоб послухати цікаві дитячі книжки та погратися в ігри для розвитку. Цього місяця малечі читатимуть добре відому історію про Червону Шапочку з неймовірними ілюстраціями Галини Зінько.

Адреси і телефони закладів, де проходитимуть читання

розділювач

Дні науки в Києві

14–15 листопада

Цими вихідними відбудеться справжнє свято для допитливих і розумних. Освітній проект спрямований на популяризацію наукових досліджень і організований молодими вченими Національної академії наук України. Проходитимуть Дні науки на семи майданчиках – наукових установах, які розкриють свої таємниці і цікаві розробки перед малими і дорослими відвідувачами. Програма дуууже насичена і фантастично цікава: круті наукові досліди (зубна паста для слона та джин із пляшки), перетворенню простого олівця на електричний, математичні ігри і головоломки, а також різнофахові лекції, майстер-класи та навіть оглядова екскурсія найстарішої обсерваторії Києва.

Повна програма заходів

 розділювач

ЧИТАКИ-клуб: «Слава капелюху!»

15 листопада, 12:00

«На Станіславського», вул. Станіславського, 3

Цієї неділі «Букмоль» відзначатиме першу річницю «ЧИТАКИ-клубу»! Замість святкових пирогів зі свічками, цукерок і гостинців для читак підготували свіженький і гарненький переклад книжки «Слава капелюху!» (HOORAY FOR HAT!, Houghton Mifflin Harcourt). Це не просто дотепна історія для наймолодших читак, але й універсальний засіб від осінніх депресій та поганого настрою. Про що саме розповідає ця історія – поки секрет. Скажемо лише, що там є слон, зебра, черепаха, лев, сова… і, звісно ж, капелюх!

А після читання книжки на ЧИТАК очікує майстер-клас за мотивами книжки – будемо створювати яскраві капелюхи для гарного настрою.

Реєстрація на захід

Детальніше про читання

 розділювач

Розважально-пізнавальна програма «Жива історія»

15 листопада

Давній Київ у «Парку Київська Русь»

Мріяли колись потрапити в часи Київської Русі? Цієї неділі вас запрошують відвідати різноманітні музеї на території парку, спробувати себе в княжому спортивному квесті, перетягування канату, боях подушками на одній нозі. А також навчитися азам володіння середньовічною зброєю на спеціальному майстер-класі.

Детальніше про парк і програму

 розділювач

Прочитав програмку – передай другові! 😉

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар