Вихідні з дітьми: Київ, 24–25 жовтня


Хоч надворі холод і мокра-мокра, пронизлива осінь, добре слово, як і добра книжка, здатні зігріти навіть найхолодніші носики й ручки. БараБука вибрала для вас найцікавіші події Києва 24–25 жовтня, на які можна і ТРЕБА йти разом із дітлахами. Тут ви знайдете все найцікавіше – наукові розмови й експерименти, книжки для тих, хто вчить іноземні мови, квести, прецікаві читання, книжкову виставку й навіть – бонусом – літературну школу! Не пропустіть 😉

Науковий вікенд

24 жовтня, 12:00

«Моя книжкова полиця» в просторі «Циферблат», вул. Володимирська, 49-А

На цьому науковому вікенді можна буде пригоститися печивом разом із качкодзьобом або ж зігріти гарячим какао маля ламантина. Але перед тим дітлахи погортають дослідження Стіва Дженкінса з авторськими малюнками – «Книгу про тварин», дізнаються про існування досі невідомих тварин і зможуть оживити гербарій, перетворивши сухе листя у величного метелика або милу пандочку. Аби матеріалів для аплікації та печива вистачило всім, зареєструйтесь на сторінці події.

Детальніше про подію

Презентація книжки-білінгви «Листи на війну. Діти пишуть солдатам /Letters on the War. Children Write to Soldiers»

24 жовтня, 17:00

Музей-квартира Павла Тичини, вул. Терещенківська, 5, кв. 1, 3

«Листи на війну. Діти пишуть солдатам / Letters on the War. Children Write to Soldiers» – українсько-англійська білінгва, до якої увійшли листи дітей молодшого шкільного віку з різних регіонів, адресовані воякам у війні на Сході України. Ця книжка почалася з розмірковувань про мову миру, любові, порозуміння та прийняття, яка властива всім людям. Зібрані тут дитячі листи – це і є приклад такої мови, а також найщиріший прояв людської єдності.

Презентувати видання буде співупорядниця книжки Валентина Вздульська та дизайнер Олена Старанчук.

Детальніше про подію

 

Міжнародний книжковий ярмарок «Медвін: книжковий світ»

24 жовтня

НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська, 55

23–25 жовтня відбудеться книжковий ярмарок, в рамках якого запланована безлічь різноманітних та дійсно цікавих заходів. 24 жовтня – Дитячий день! А це означає, що це день дитячих видавництв, дитячих журналів, які працюватимуть для задоволення своїх улюблених маленьких читачів. Цього дня відбудеться презентація книг «Хутір» Олени Захарченко від «Видавництва Старого Лева», видання для дітей «Героям Слава!» від видавництва «Мамине сонечко» та інші зустрічі та майстер-класи для малих читачів.

Програма «Книжкового Медвіну»

Зоологічна школа вихідного дня. ТЕМА УРОКУ: ХИЖІ ПТАХИ

24–25 жовтня, 12:00

Київський зоопарк, пр. Перемоги, 32

Птахи – особливі тварини ні на кого не схожі. Про них існує безліч легенд і казок, адже вони завжди викликали в людини захоплення і подив своїм умінням літати. Дізнатися більше найсучаснішої інформації можна вже цього вікенду в зоологічній школі вихідного дня.

У програмі уроку:

– Оглядова екскурсія колекції представників хижих птахів Київського зоопарку. Теоретичні відомості про цих пернатих, їх характерні ознаки та спосіб життя;

– Набуття практичних знань по утримуванню птахів у неволі.

Довідки за телефонами: 063-203-71-91,063-025-10-57

Обов’язкова реєстрація

ЧИТАКИ-клуб: «Петсон, Фіндус і торт на іменини»

25 жовтня, 12:00

Кав’ярня «На Станіславського», вул. Станіславського, 3

У неділю всіх читак запрошують відсвяткувати день народження кота Фіндуса. Спершу читатимуть книжку «Петсон, Фіндус і торт на іменини» Свена Нордквіста, а потім будуть робити пироги й влаштують трошечки божевільне чаювання.

Детальніше про подію

Бесіда – експеримент про текст та ілюстрацію

25 жовтня, 13:00

Кав’ярня «Хармс», вул. Володимирська, 45-А

Текст та ілюстрація навіки разом: хто кого? – під таким гаслом автори книжки «От би мені коника!» письменниця Оксана Кротюк та художник Богдан Поліщук говоритимуть під модераторством Ірини Батуревич.

Навіщо жирафа вбрала гарну сукню і дев’ять разочків намиста, чому в леопарда усе в цятку, чому океан називається Тихий – на всі ці запитання малята знайдуть відповідь, прочитавши віршики Оксани Кротюк з її нової збірки.

Вхід вільний. Детальніше про подію.

Квест «Скарби старого пірата»

25 жовтня, 14:00

НК «Експоцентр України», пр. Академіка Глушкова, 1

Квести – це завжди весело, заховливо і непередбачувано, тож готуйтеся до пригод! Спершу діти шукатимуть мапу, а потім віднайдуть піратські скарби. Але не все так просто. На учасників чекають випробування, ігри, загадки і завдання на кмітливість.

Детальніше про подію

Дитяча літературна школа «Нешкільний Шевченко»

26–30 жовтня

Національний музей Тараса Шевченка, бул. Т. Шевченка, 12

Встигніть зареєструватися на нову літературну школу, яка проходитиме під час шкільних канікул. Ці п’ять днів розумних і карколомних канікул із Шевченком – замість десятків нудних шкільних уроків впродовж кількох років! Ваша дитина не тільки оживить у своїй уяві бронзові пам’ятники «геніального письменника», а ще й навчиться писати твори в різних літературних жанрах і стане автором справжньої книжки.

Про умови участі, програму, лекторів і тренерів.

Закликаємо ділитися цікавим із друзями в соцмережах. Хай про цікаве сімейне дозвілля в Києві дізнається якомога більше людей!

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар