Вихідні з дітьми: Київ, 5–6 березня


Якщо в перші весняні вихідні ви раптом не знаєте, куди піти з дітьми, беріть аркуш і ручку й виписуйте собі найцікавіші події в Києві. БараБука дбайливо вибрала найкращі майстер-класи, читання, квести, вистави, екскурсії.

 

Екскурсія та майстер-клас на хлібозаводі

5 березня, 11:00

Хлібозавод «Кулиничі», вул. Ярославська, 35/35

Діти зможуть побачити весь процес виготовлення хлібних виробів від замісу до упаковки. Також подивляться фільм із історії хліба, візьмуть участь у розіграші призів, навчаться виготовляти рогалики та спробують власні вироби на смак.

Реєстрація за телефоном: (044) 425 68 37, (044) 379 26 09, (067) 467 78 08

Детальніше про екскурсію

розділювач

Фестиваль «Дитинство – Fest»

5–6 березня

Галерея D12, вул. Десятинна, 12

Цими вихідними дорослих і дітей запрошують поринути у світ дитинства без комп’ютерів, ґаджетів і мобільних телефонів. На гостей чекатимуть майстер-класи для дітей і дорослих, фотозони, живі скульптури, ярмарки та інші розваги.

Детальніше про захід

розділювач

Літклуб «Букмоль»

5-6 березня

У березні в рамках проекту «Читаймо дітям уголос!» «Букмоль» проводитиме інтерактивні читання та майстер-класи для дітей у благодійному магазині «Ласка» (Малопідвальна, 15), у незалежній книгарні «Хармс» (вул. Володимирська, 45А), у кав’ярні «На Станіславського» (вул. Станіславського, 3), а також у кав’ярні «First Point» (вул. Ярославська, 14/20).

У кожній локації сторітайми будуть безплатними та відбуватимуться один раз на тиждень. Реєстрація обов’язкова!

5 березня, 13:00

У суботу, 5 березня, культурна ініціатива «Букмоль» та незалежна книгарня «Хармс» запрошують дітей та їхніх батьків на святкове читання книжки-картинки Роберта Манча і Майкла Марченка «Принцеса у паперовому мішку» (The Paper Bag Princess, 1992) в українському перекладі.

Книжка «Принцеса у паперовому мішку» — це саме та книжка, яку потрібно читати до 8 березня, адже вона розповідає захопливу казкову історію про сильну й самодостатню принцесу Елізабет, яка знаходить вихід зі скрутного становища, рятує свого принца з драконячого полону й руйнує будь-які стереотипи про принцес.

Після читання організатори разом із дітьми поговорять про те, якими бувають принцеси та спробують зробити справжніх принцес.

 6 березня, 12:00

Святкове читання книжки Андреа Беті та Девіда Робертса «Роза Рівера, інженерка» — книжки, яка очолила список найфеміністичніших дитячих книжок у 2013 році. «Роза Рівера, інженерка» — це захоплива віршована історія про скромну й сором’язливу дівчинку, яка мріє стати інженеркою. Потай від усіх, на горищі, вона винаходить неймовірні механізми і перетворює звичайний непотріб на корисні речі. На жаль, дорослі не завжди сприймають її винаходи серйозно. Та одного разу в гості до маленької Рози приїздить бабуся, яка має мрію — здійнятися в повітря. Тож Роза вирішує допомогти своїй бабусі втілити мрію в життя та починає будувати літальний апарат…

Що з цього вийде (і чи вийде взагалі?), дізнаєтеся на інтерактивному читанні. А після читання та обговорення книжки на дітей очікує майстер-клас зі створення неймовірних літальних апаратів.

 6 березня, 14:00

У неділю, 6 березня, Букмоль запрошує дітей та їхніх батьків на відкриття четвертого літературного клубу у кав’ярні «First Point». Напередодні Міжнародного жіночого дня читатимуть книжку-картинку шведської авторки та ілюстраторки Пії Лінденбаум «Ґіттан і сірі вовки» (Gittan och gravargarna) — захопливу та дотепну історію про сучасну Червону Шапочку Ґіттан.

Ґіттан чотири роки. Вона ніколи не чіпає незнайомих собак та уважно стежить за тим, аби не промочити ноги. Така вже вона, ця Ґіттан, боїться всього на світі. І треба ж було такому статися, щоб саме вона загубилася на прогулянці! Що ж вона робитиме, опинившись в оточенні сірих вовків? Дізнаємося в неділю, 6 березня.

Після читання на дітей очікує цікавий майстер-клас за мотивами книжки.

Детальніше про події та реєстрація на них

розділювач

Вистава пісочної анімації «Дюймовочка»

8 березня, 12:00

Будинок Кіно, вул. Саксаганського, 6

Театр пісочної анімації «Золотий Лев» запрошує на дивовижну виставу «Дюймовочка» за мотивами казки Г.К. Андерсена. Ви потрапите в гості до самого автора, який зачарує своєю казкою. У ролі казкаря актор театру та кіно, член Національної Спілки Кінематографістів Михайло Ігнатов. Майстрині театру Ольга Крижановська та Світлана Данильченко наживо намалюють історію «Дюймовочки» в жанрі пісочної анімації. Класична музика створить дивовижну атмосферу свята!

Телефони для довідок: +38 099 552 66 85, +38 066 145 65 89

Вартість квитків, а також можливість їх придбати онлайн

розділювач

Науково-весняний квест

5 березня, 16:00

«Весела наука». Лабораторія дитячих свят і наукових розваг, вул. Соломії Крушельницької, 7а

На тих, хто ніяк не діждеться справжньої весни, чекають завдання і загадки. Діти перешкоджатимуть підступним планам зими, розтоплять сніговика, створять гарячий лід, різнобарвні квіти та все це, як завжди, весело, пізнавально та активно! А в нагороду отримають незвичайну хімічну веселку та виготовлять сухі парфуми на згадку. 🙂

Обов’язкова реєстрація.

Додаткова інформація за телефонами: 044-501-38-47, 093-064-93-80, 096-574-29-80

розділювач

Фестиваль дитячих артбуків «Дивокнига»

6 березня

Національний Заповідник «Софія Київська», вул. Володимирська, 24

У неділю відбудуться майстер-класи з виготовлення артбуків, під час яких українські ілюстратори, художники та майстрині познайомлять дітей із даним видом книжки, розкажуть про формат, інструменти, матеріали.

Детальніше про фестиваль

12:00-13:00 Творча зустріч із крафт-дизайнером Іриною Донською: ориґамі-артбук

Разом із дітьми майстриня створить оригамі-артбук, який діти зможуть самостійно наповнити. Магія такого артбуку в тому, що внутрішні сторінки можна в будь-який момент замінити або переставити. Іра розповість про власні артбуки, які історії можна розповідати з їх допомогою, а також про матеріали й техніки виконання.

Запис на зустріч

12:00-13:00 Творча зустріч із ілюстратором і автором дитячих книжок Віталієм Бугарою: артбук-абетка

Віталій разом із дітьми створить артбук-абетку. Він принесе на зустріч власні артбуки, на прикладі яких покаже використання різних матеріалів і технік. Після цього кожна дитина матиме змогу власноруч проілюструвати сторінку абетки.

Запис на зустріч

13:00-14:00 Творча зустріч із художницею Аньєю Кислою: артбук-портрет

Анья познайомить дітей із варіантами малювання в артбуці, розкриє таємниці його необхідності. Разом із дітьми створить кілька портретів за допомогою акварелі та графічних матеріалів. Записуйтеся на зустріч, залишивши коментар під подією. Зазначте, будь ласка, прізвище та ім’я дитини, її вік.

Запис на зустріч

розділювач

13:00-14:00 Майстер-клас «Книга-розкладанка» з майстром книжкової оздоби Оленою Зарецькою

Разом із дітьми Олена створить маленьку книжку-розкладанку за мотивами української народної казки. У процесі група ознайомиться з кількома способами складання паперу для зручного користування книжкою, навчиться робити різні застібки для книжок, а також зрозуміє, як склеювати між собою окремі елементи книжки.

Запис на зустріч

розділювач

Презентація програми з анімаційної педагогіки для дітей

6 березня, 14:00

Коворкінг з дітьми Zelenka, вул. Ярославiв Вал, 11/1

Програма розвитку в рамках анімаційної педагогіки, розрахована для дітей 4-6 років, використовуються екранні мистецтва. На занятті діти дивитимуться мультфільм і вивчатимуть характери його героїв, спостерігатимуть, як художник передає настрій кольором, лінією, звуком. Організатори обирають тільки якісні мультфільми української і світової мультиплікації. Так формуємо у дитини звичку дивитися мультфільми, які мають естетичну цінність, і не реагувати на екранне сміття.

Запис на заняття телефоном 067-563-65-65

Детальніше про курс

розділювач

День відкритих дверей у столичних музеях

7 березня

БараБука нагадує, що в перший понеділок місяця – 7 березня – в багатьох музеях міста день відчинених дверей, а отже ви маєте можливість ознайомитися з їхніми експозиціями безплатно. Наприклад:

Музей історії міста Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7. Телефон: (044) 520-28-22)

Літературно-меморіальний музей М.Булгакова (Андріївський узвіз, 13. Телефон: (044) 425-31-88, (044) 425-52-44)

Національний музей українського декоративного мистецтва (вул. Лаврська, 9. Телефон: (044) 280-13-43)

розділювач

Знайшли цікаве? Поділіться з друзями, а БараБука вам за це вдячно тисне лапу!

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар