Вийде розмальовка за «Гаррі Поттером»


У листопаді київське видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» порадує українських фанатів «Гаррі Поттера» Дж. Ролінґ розмальовкою за мотивами відомого семикнижжя. Оригінал розмальовки видала кінокомпанія «Warner Brother’s», яка зняла сагу про юного чарівника.

У малюнках упізнаються улюблені кіногерої, яких зіграли Деніел Редкліф, Руперт Ґрін, Емма Вотсон та інші. На розгортках – ключові кадри з кіноісторії за мотивами книги Джоан Ролінґ.

Тут можна переглянути нові ілюстрації до «Гаррі Поттера».

Розмальовка за «Гаррі Поттером» – чергове видання з серії «антистресових» розмальовок на різноманітні мотиви. Без перебільшення, у світі панує новий тренд: усі, і дорослі і малі, хочуть взяти в руки олівці-фломастери й розмальовувати вигаданий чорно-білий світ.


Крім «Гаррі Поттера» та вже відомих в Україні розмальовок, які видають і «ВСЛ», і «Урбіно», і «Віват», і «Час майстрів», і навіть глянцеві журнали, закордоном мають шалений попит розмальовки за мотивами відомих літературних і кінотворів. Зокрема, на «Amazon» можна замовити розмальовки за «Доктором Хто», бі-бі-сішним «Шерлоком», «Алісою в Країні Див», творами Толкіна та «Грою престолів» Мартіна.

А українська художниця Віолетта Борігард, нагадуємо, створила «малювальну історію» для справжніх маленьких принцес.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар