Вийде третя книжка Сергія Оксеника


Третя частина повісті Сергія Оксеника «Лісом, небом, водою» побачить світ у видавництві «Смолоскип». Про це повідомив виконавчий директор Міжнародного Благодійного фонду «Смолоскип» Ростислав Семків. Видавництво планує видати книжку спільнокоштом.

«Книжка майже готова, проте нам дрібку забракло коштів: утім, ми порахували: що для здійснення проекту необхідна фінансова участь трохи більше сотні людей», – ідеться у повідомленні Семківа на сторінці книги у Facebook. Там-таки вказано реквізити для переказу коштів на видання. Читачам, які захочуть підтримати друк трилогії, обіцяють подарувати книжки з автографом автора.

Обкладинка третьої частини роману. Художниця – Юлія Войтенко

Обкладинка третьої частини роману. Художниця – Юлія Войтенко

«Лісом, небом, водою» – трилогія Сергія Оксеника (псевдонім літературознавця, письменника, головного редактора журналу «Однокласник» Сергія Іванюка), перші дві частини якої («Лисий» і «Леля») побачили світ у видавництві «Коник» у 2004–2007 рр. Це пригодницько-фантастичний роман для підлітків, написаний на матеріалі питомої української міфології. За сюжетом це – «рукопис, знайдений у старій машині часу», Іванюк його лише розшифрував. Дія твору відбувається в далекому майбутньому, в умовах постекологічної катастрофи. Перед головним героєм, Лисим, стоїть важлива місія – знайти «живу» воду, інакше кажучи, чисту, незабруднену наслідками людського існування. У цьому йому допомагає дівчина з багатодітньої родини Леля, історія якої розвивається у другій частині твору. Відправляє Лисого в небезпечну мандрівку Інженер – головний герой третьої книжки.

Перша і друга частини роману. Художник – Олександр Міхнушов

Перша і друга частини роману. Художник – Олександр Міхнушов

Ілюстрації до перших двох частин «Лісом, небом, водою» створив відомий художник Олександр Міхнушов. Третю частину («Інженер») ілюструвала молода художниця Юлія Войтенко.

Джерело: «БараБука»

Читайте також рецензію на два перших томи трилогії: Виживання після апокаліпсису

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар