«Війна, що змінила Рондо»: перемога французького видання


Французьке видання книги «Війна, що змінила Рондо» Творчої майстерні «Аґрафка» стало переможцем премії Le Prix Tatoulu. Книжку відзначили у номінації «Tatou VERT» – категорії видань для дітей 7–8 років, повідомляє «Видавництво Старого Лева».

Le Prix Tatoulu – нагорода, яку присуджують щороку у Франції, орієнтуючись на кількість читацьких голосів. Цього року премію вручили у 23-тє, а переможців обрали у 8-ми номінаціях. Повний список переможців дивіться на сайті премії.

Читайте також інтерв’ю з художниками: «Аґрафка»: їсти, молитися, читати
війна-різні-мови

Фото:  starylev.com.ua

Нагадаємо, що книжка «Війна, що змінила Рондо» побачила світ у «Видавництві Старого Лева» у 2015 році. Згодом її переклали й видали у Словаччині, Польщі, Франції і Кореї. Книжка Романи Романишин та Андрія Лесіва ввійшла до числа переможців конкурсу Bologna Ragazzi Award 2015, отримала спеціальну відзнаку журі в категорії «Нові Горизонти», потрапила до щорічного каталогу книжкових рекомендацій у галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури «Білі круки – 2015». Також книжка «Війна, що змінила Рондо» здобула перемогу в категорії «Вибір читачів» топу БараБуки 2015.

Джерело: starylev.com.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар