Вийшов оновлений Петрик П’яточкин


Харківське видавництво «Віват» видало улюблену книжку трьох поколінь українців: збірник історій про Петрика П’яточкина Наталі Гузєєвої. Книжку, яка називається, як і популярний мультфільм, «Як Петрик П’яточкин слоників рахував», видано водночас українською та російською мовами, повідомляє видавництво.

Видання містить три історії про невгамовного Петрика, тямущого і бешкетного хлопчика, який може потрапити в халепу, не підводячись із ліжка: то він рахує слоників, аби заснути під час тихої години, то заводить теплу дружбу з роботом Роботасею, то розшукує Діда Мороза.

«Покоління українців, чиє дитинство припадало на 1980–90-ті рр., знають історії і кумедні пісеньки-лічилки П’яточкина напам’ять. Гадаю, вони захочуть поділитися ними зі своїми дітьми. Ми видаємо не просто добрі й повчальні книжки, а знаходимо популярні проекти, які підкреслюють нашу національну ідентичність. Петрик – справді український персонаж, своєрідний символ української дитячої літератури. Він такий самий національний літературний символ в Україні, як Карлсон і Пеппі Довгапанчоха у Швеції чи Пітер Пен в Англії», – переконана генеральний директор видавництва «Віват» Юлія Орлова.

Книжку можна буде придбати під час Форуму видавців у Львові.

Наталя Гузєєва – українська письменниця, сценарист, перекладач, автор літературних і анімаційних персонажів «Петрик П’яточкин» і «Капітошка». Мультфільми про них увійшли до золотої колекції радянських анімаційних фільмів 1943-1991 років. Загалом за сценаріями письменниці знято 14 анімаційних та 2 науково-популярні фільми. Загальний наклад дитячих книжок Гузєєвої становить близько 5 млн. примірників.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар