Воїни АТО читають казки дітям


У Львові стартував унікальний мистецький проект до Дня Святого Миколая «Воїни АТО Читають Казки Дітям». Завдяки проекту воїни, чоловіки й жінки, спробували себе в новій ролі казкарів, які читають дітям українські героїчні казки, давні карпатські легенди, історії для малят. Більшість казок – народні, проте є й авторські, серед них – казка відомого письменника Андрія Куркова, написана спеціально для проекту.

У проекті беруть участь 16 воїнів АТО, які служили в лавах ЗСУ і добровольчих батальйонів. Серед них офіцери та рядові солдати з різних куточків України – Львова, Харкова, Дніпра, Чернівців. Вони пройшли найтяжчі бої, були в полоні, захищали Донецький аеропорт (відомі українцям та всьому світу як «кіборги»), вони виносили з поля бою поранених. На фронті учасники проекту були розвідниками, спеціалістами з аеророзвідки, захисту інформації, медиками, гранатометниками, кулеметниками, та ін. А в звичайному житті наші герої ще навчаються у вишах, працюють економістами, істориками, геологами, прес-секретарями, ді-джеями. Деякі повернулись додому, а деякі, підлікувавши рани у шпиталі, знову поїдуть захищати Україну та спокійний сон діточок, для яких тепер начитують казки.

«Воїни АТО Читають Казки Дітям» – це мистецький проект для дітей, сімей, самих воїнів. Напередодні Дня Святого Миколая буде презентовано диск із аудіоказками, до кінця року казки будуть в онлайн-доступі. Організатори сподіваються, що завдяки проекту діти по-новому відкриють для себе світ українських казок і з’явиться добра сімейна традиція – всім разом слухати казочки, прочитані українськими воїнами.

Проект реалізовується за ініціативи та підтримки львівської культової кав’ярні «Вірменка».

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар