Вперше у Львові: Дитячий Форум


Цього року у Львові в рамках «дорослого» Форуму видавців вперше відбудеться Дитячий Форум. 10-13 вересня, у Національному музеї у Львові ім. А. Шептицького та у Державному природознавчому музеї відбудеться 400 акцій для дітей та батьків. На Дитячому форумі заплановано заходи, пов’язані не лише з літературою та книжками, а й мистецтвом, наукою, музикою, театром, екологією, мандрами, відбудуться майстер-класи з танців, рукоділля, а також ігри та розваги, спорт і не менш цікаву програму для батьків.

Мета акції – залучити дітей до різноманітної розвиваючої діяльності та активного відпочинку через читання, творчість, наукову діяльність, винахідництво.

У програмі Дитячого Форуму: велика гра: «Стань Супергероєм», музейно-видавничий квест, літературна програма, акція «Книжка від зірки», щоденне дефіле дітей у костюмах літературних героїв, науково-пізнавальні заходи та винахідництво, мистецькі та рукодільні майстер-класи, створення мультфільмів, лекції та тренінги для батьків, створення гігантської книжки LEGO, розвиваючі заняття для дошкільнят, велика Еко та Пластова програми тощо.

І звісно ж, – спеціальна програма у ПРОСТОРІ БАРАБУКИ!

Дитячий Форум – це свято уяви, вигадки, вмінь, знань, випадковостей та закономірностей. Чудова нагода зарядитися творчою енергією на весь навчальний рік, вибрати книги і заняття до душі.

Вартість одноденного квитка для дитини – 20 грн*
*вхід для дорослих – безплатний.

Спеціальна пропозиція для відвідувачів Дитячого Форуму:
1-й день відвідування – 20 грн
2-й день відвідування – 10 грн
3-й і 4-й – безплатні!

Для дітей із багатодітних сімей, з особливими потребами, сиріт, учасників АТО вхід на Дитячий Форум – безплатний!

Детальна програма дитячого форуму.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар