Всеукраїнська акція #ЖивіПисьменники


Наприкінці року в Києві презентували всеукраїнську акцію #ЖивіПисьменники. Організатори проєкту – Український інститут книги та простір української дитячої книги BaraBooka.

Для вчителів початкової школи, бібліотекарів і батьків експерти з дитячого читання створили нові матеріали для використання в навчальному процесі. А саме – відеоролики на базі осучасненої шкільної програми з літератури та методички з ідеями роботи на уроках.

«Support living writers the dead ones don’t need it». Але коли ми говоримо про шкільну програму з літератури, причин підтримувати живих авторів значно більше:

 – бо дитяче читання не може обмежуватися лише реаліями давноминулих часів, а відтак не сприяє соціальній та національній самоідентифікації;

 – бо школярі не хочуть читати твори, з якими не можуть себе асоціювати, що не допомагає їм відчувати себе стабільніше в житті;

 – бо художні засоби сучасної літератури суттєво відрізняються від перевіреної минулими поколіннями «класики» й більше відповідають психології сприйняття нинішніх школярів.

 – бо якщо шкільний читацький досвід закріплюється як негативний, країна продовжує втрачати читачів.

Український інститут книги (УІК) – державна установа при Міністерстві культури України, покликана формувати державну політику у книжковій галузі, провадити промоцію книгочитання в Україні, підтримувати книговидавничу справу, стимулювати перекладацьку діяльність, популяризувати українську літературу за кордоном. Український інститут книги (УІК) – державна установа при Міністерстві культури України, покликана формувати державну політику у книжковій галузі, провадити промоцію книгочитання в Україні, підтримувати книговидавничу справу, стимулювати перекладацьку діяльність, популяризувати українську літературу за кордоном.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар