Всеукраїнська літературна премія імені Всеволода Настайка


Премію засновано Національною секцією Міжнародної ради дитячої та юнацької книги (UA IBBY), Національною бібліотекою України для дітей, ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей» та родиною Всеволода Нестайка за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України для відзначання сучасних українських дитячих письменників.

Премію присуджують за найкращий прозовий (реалістичний, пригодницький) твір для дітей молодшого та середнього віку, що висвітлює життя та проблеми сучасних дітей і спрямований на формування та розвиток гармонійної особистості; виховання у молодої генерації українців доброти, щирості, взаємодопомоги, любові до рідної землі, патріотизму, національної самосвідомості.

На здобуття Премії представляються нові оригінальні твори, видані за останні два роки.

У конкурсі беруть участь прозові літературні твори для дітей різних жанрових та композиційних форм (роман, повість, оповідання) у вигляді надрукованих книжкових видань.

Висунення видань на здобуття Премії здійснюється громадськими організаціями, творчими спілками, літературно-мистецькими об’єднаннями, навчальними закладами, бібліотечними та науковими установами з дотриманням законодавства про інтелектуальну власність.

Пропозиції щодо відзначення Премією приймаються на розгляд до 1 листопада.

Детальні умови читайте у Положенні.

Переможець Премії визначається до 30 січня, Дня народження Всеволода Нестайка. Оголошення лауреатів Премії відбувається 2 квітня на урочистому заході під час Всеукраїнського тижня дитячого читання.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: