Всеукраїнська ініціатива «Додай читання»


Громадський рух, що створює середовище для активізації дитячого читання та співтворчості дітей і дорослих. Джерелом творчих експериментів та ініціатив зазвичай є Джінні – казкарка і дітознавець Євгенія Пірог. Допомагають пані Євгенії громадські координатори руху: бібліотекарі, письменники, художники, актори, вчителі, музейники, меценати, студенти, батьки, активісти – талановиті й небайдужі люди звідусіль.

Від травня 2012-го «Додай читання» розвиває у країні мережу вільних бібліотечок «книжкові шпаківні», які принесли дітям книжки у лікарні, кав’ярні, кінотеатри, дитячі розважальні центри. Нині «Додай читання» є партнером Міжнародного руху LFL (Маленькі Вільні Бібліотеки).

Окрім того, серед проектів «Додай читання» – альманахи «Блискуче перо», які діти створюють наживо разом із дорослими; велика ілюстрована художня «Срібна Книга», створена у співавторстві 360 дітей та 60 митців і визнана відтак Національним рекордом України; «Пташина пошта», за посередництвом якої книголюб Балакучий Шпак знайомить дітей із авторами, видавцями, радить книжкові новинки; а також родинний марафон «Тату, почитай!», що охопив 11 міст, урятував дитячу бібліотеку від закриття, «спровокував» народження збірки віршів та розмальовок і крокує собі далі.

Сайт: vsimrii.in.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар



Читайте також: