Як БараБука дітей вітала, або 1 червня в Арсеналі Ідей

Автор: БараБука


31 травня та 1 червня в Мистецькому Арсеналі проходив Сімейний weekend. Організував родинний відпочинок Арсенал Ідей на честь свого першого Дня народження, адже 24 травня цьому інноваційному освітньому проекту виповнився 1 рік. Поздоровити іменинників і всіх малят із Днем захисту дітей завітала й БараБука.

Після смачного майстер-класу від «Видавництва Старого Лева» малеча та їхні батьки взяли участь у Книжковому марафоні. Команди змагалися в кількох естафетах, грали в усіма улюблену гру «Крокодил» та розшифровували анаграми. Тішить, що до гри активно долучалися й батьки. Щоразу, коли набирали гравців у команди, мами й татусі не лише підтримували дітей, а й допомагали виграти грамоти та барабукоторбинки для книжок.

2

9

БараБука проводила Книжковий марафон двічі, адже веселі вигуки дітей, оплески батьків, грамоти й подарунки від песика-читаки привертали увагу щораз більшого кола маленьких читачів.

5

Спершу змагалися дівчачі команди «Ромашка» й «Сонечко». Потім до змагань долучилися й хлопці – у командах «Замок» і «Корабель».

8

7

10

3

4

6

Попри відмінність між командами, вік гравців і бали на турнірному табло, в БараБучиних змаганнях перемогла Книжка. Дітлахи обіцяли наповнити подаровані торбинки новими книжками і не забувати про читання влітку. Батьки з гордістю роздивлялися грамоти своїх маленьких читак і тепер уже справжнісіньких книгодрузяк.

Дивіться також: Як «активні діти» познайомилися з БараБукою (ФОТО)

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар