Яскравий щоденник для «нових» дітей


Нещодавно українською мовою вийшов «Яскравий щоденник» – видання, покликане розвивати в сучасних дітях цікавість, допитливість, творчість у нових умовах технізованого світу. Авторка щоденника Ірина Негован створила видання для старшого сина Іллі та його друзів.

«Ми з чоловіком втілили в ньому свій досвід і бачення структурного мислення, бажання шукати нестандартні відповіді та жити з відкритими очима, – розповідає про проект його авторка й фінансовий директор, а заодно художниця-аматорка Ірина Негован. – Ми віримо, що світ змінився з часів нашого дитинства, і нашим дітям потрібні інші навички. Цікавість, оптимізм, уміння будувати стосунки та орієнтуватися у великому потоці інформації, не втрачаючи зв’язку з собою, звичка вести здоровий спосіб життя й цілеспрямованість – це те, що їм знадобиться, чому ми вчимо своїх дітей».

small11

У «Яскравому щоденнику», який спершу вийшов друком російською, є 84 розвороти – по одному на кожен день. На заняття з дитиною (автори радять допомагати заповнювати щоденник) іде приблизно 20 хвилин. У щоденнику можна як писати, так і малювати. Є завдання на вироблення навички «ґуґлити», місця для заміток про найрізноманітніше – від думок про духовне до вражень про нову страву.

Роздивитися щоденник можна на офіційному сайті.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар