Гапчинська Євгенія | Художники-ілюстратори


Художниця, авторка кумедних і зворушливих картин на дитячу тематику. Народилася 1974 року в Харкові в багатодітній родині. Здобула освіту в Харківській Академії мистецтв та Нюрнберзькій Академії мистецтв, за фахом живописець.

Малюючи маленьких смішних чоловічків зі зворушливими написами, художниця називає себе «Постачальником щастя № 1». Таку назву має персональна галерея Євгенії Гапчинської в Києві, таким є і девіз малярки. Невеличкі частинки «щастя», привезені з України, вже зберігаються в колекціях картин багатьох світових, українських і російських знаменитостей, зірок естради та кіно. Доторкнутися до рожевощокого щастя можна не лише в Києві – роботами художниці милуються в галереях Москви, Санкт-Петербурга, Одеси, Дніпропетровська та інших великих міст.

А з 2005 року значно побільшало щасливих читачів, адже Євгенія Гапчинська проілюструвала книжку Івана Малковича «Ліза та її сни» («А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»), яка того ж року здобула 1-шу премію Львівського форуму видавців і 2-гу премію на конкурсі «Книга року».

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: