За «Дрімучим лісом» створять мультик


Розпочалася розробка анімаційної стрічки за мотивами підліткового фентезі «Дрімучий ліс» Анастасії Лавренішиної. Книжка отримала схвальні відгуки від літературних критиків та перемогла в літературній премії «Еспресо. Вибір читачів 2018».

Книжка вийшла 2018 року у видавництві «Фонтан казок» як одна з переможиць конкурсу «Напишіть про мене книжку!». Продовження історії – «Дрімучий ліс. Шлях Вовка» – цього року побачило світ у видавництві «Наш формат». Мультик охоплює події першої частини – «Шлях Відьми», в якій ідеться про незвичну дружбу дівчини Уляни та Вовка.

«Суттєвої різниці між книгою та сценарієм не буде, – ділиться з БараБукою авторка книжки та сценарію Анастасія Лавренішина. – Я писала це фентезі з думкою про те, що одного дня воно може перетворитися на сценарій, тому колеги вже давно ословили, що “Дрімучий ліс” дуже кінематографічний. Різниця полягатиме в деталях, про які я розповім окремо. Режисер майбутньої стрічки вже розробляє перший тизер проекту, в якому ми побачимо головну героїню – відьму Уляну в найпіковіший момент свого розвитку. Також над стрічкою працює один із найкращих сценаристів країни, викладач сценарної майстерності Денис Замрій. Під кінець розробки Денис має рецензувати сценарій, то ж прихильники “Дрімучого лісу” зможуть дізнатися професійну думку».

Фото зі сторінки Нашого Формату у фейсбуці

Розробка «Дрімучого лісу» передбачає написання сценарію, створення сторіборду та тизеру. Проєкт одержав підтримку Українського культурного фонду. Сценарій для мультфільму пише сама Анастасія Лавренішина. Режисером майбутньої стрічки стане її чоловік – Анатолій Лавренішин. У доробку їхнього творчого тандему вже є спільні, визнані фахівцями та глядачами проєкти: повнометражний анімаційний фільм «Віктор_робот» та збірка інтерактивних казок «Люба Жу».

За новинами проєкту можна стежити на фейсбук-сторінці «Вайб Дрімучого Лісу». Своїм досвідом Анастасія поділиться зі слухачами вебінару «Наука БараБуки» в листопаді. Деталі та реєстрація – тут.

Джерело: БараБука

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар