За віршами Оксани Лущевської створили мюзикл


На початку року в Луцьку відбулася прем’єра казкового мюзиклу від творчої студії Наталії Журавльової «Миша Шуша Шоу». Тексти для пісень написала Оксана Лущевська. Прем’єра мюзиклу відбулася 10 січня у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка. Усього в мюзиклі задіяно близько 50 акторів студії, більшість із них – підлітки. Побачили «Мишу Шушу Шоу» більше півтори тисячі дітей.

Під час показу було організовано благодійний збір коштів для 11-річного Кирила Калинюка, який страждає на алалію першого типу – рідкісну орфанну недугу, повідомляє фонд «Тільки разом», який підтримав показ фінансово.

«Цей мюзикл розповідає, що завжди потрібно вірити в себе, – переконана виконавиця ролі Миші Шуші Олександра Сліпчук. – Миша Шуша – звичайна миша, що приїхала з села до міста на конкурс. Однак вона не перемогла. Вона повернулася до себе в село і там уже відкрила школу мюзиклу».

Фото зі сторінки Наталії Журавльової у фейсбуці

«Мало хто полюбляє зміни, але без них ми не можемо розвиватися та відкривати для себе нові горизонти. Миша Шуша ризикнула змінити своє життя. Чим все це завершилося і які висновки вона зробила? Про це ви дізнаєтеся, коли відвідаєте мюзикл “Миша Шуша Шоу”», – прокоментувала мюзикл режисерка Наталія Журавльова.

За словами Оксани Лущевської, на створення мюзиклу «Миша Шуша Шоу» вплинули знамениті «Коти» композитора Ендрю Ллойда Веббера.

«Написати мюзикл для дітей – це був такий виклик для себе, – розповіла в ефірі Громадського інтерактивного телебачення Оксана Лущевська. – Я не знаю, наскільки я могла би “влучити” з ідеєю, якби не співпраця з чудовою командою. Сама Миша Шуша з’явилася з того, що ми з дітьми гралися у словесну гру на кшталт скоромовок. Був такий жарт: “Миша Шуша! Шо? Шо? Шо?”».

За словами заступниці луцького міського голови Ірини Чебелюк, студія Наталії Журавльової щороку ставить тематичну виставу, допомагаючи збирати кошти на доброчинні цілі. Як пригадує Оксана Лущевська, саме завдяки одній із постановок – а саме виставі за мотивами підліткової повісті Оксани Лущевської «Задзеркалля» – вони з Наталією Журавльовою і познайомилися. Минуло понад п’ять років – і на сцені поставили вже мюзикл на вірші Оксани Лущевської. Музику створив композитор Костянтин Яворський. Режисура, хореографія Анастасії Казмірчук. Хормейстерка – Анастасія Ровецька.

Джерело: БараБука

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар