Закінчується набір на осінню літшколу


13–16 листопада в Києві відбудеться «Осіння літературна школа 2014». На лекційних і практичних заняттях відомі літератори поділяться з авторами-початківцями секретами письменницької майстерності. Організатор – Центр літературної освіти. Реєстрація учасників триває до 11 листопада включно.

Програма «Осінньої літературної школи» спеціально розроблена для тих, хто хоче підвищити рівень власної письменницької майстерності та розширити літературний світогляд. Літшкола буде цікава як авторам-початківцям, так і літераторам із досвідом. Програма складається з 36 годин лекційних та практичних занять. Також у програмі – художній аналіз творів учасників, творчі завдання, літературні вечори.

Досвідчені та професійні письменники, видавці, літературознавці та критики протягом чотирьох днів будуть ділитися знаннями і досвідом зі слухачами Літшколи. Лектори: Софія Андрухович, Лариса Денисенко, Сергій Іванюк, Юрій Іздрик, Андрій Кокотюха, Ростислав Семків, Остап Сливинський.

Учасники Літшколи дізнаються про теоретичні засади літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма. Спікери розкажуть: як працювати з сюжетом, персонажами, мовою і художніми деталями; як знайти свого читача та звідки брати натхнення; як відбувається творчий процес; як знайти своє місце в літературі та яких помилок уникати авторам-початківцям.

Також лектори поділяться особливостями написання творів у різних жанрах, стилях і формах, методами ефективної співпраці з видавництвами і медіа, окреслять головні тенденції розвитку книжкового ринку і літературної сфери загалом.

Щоб стати учасником «Осінньої літературної школи 2014», потрібно заповнити реєстраційну анкету. Прийом заявок триває до 11 листопада включно. Кількість місць обмежено. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 800 грн (у вартість входить навчання, кава-брейки, харчування обідами, роздаткові матеріали тощо).

Дати проведення: 13–16 листопада 2014 року (від 10:00 до 20:00)
Місце: Музей книги і друкарства України (Київ, вул. Лаврська, 9)

Читайте також: Набір на Дитячий літературно-освітній курс «Від вигадки до книжки»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар