Заявки на участь у Міжнародній конференції з авторського права


4 листопада 2015 року у Варшаві відбудеться четверта Міжнародна конференція CopyCamp. Це унікальна нагода поділитися власними рефлексіями та взяти участь у розмовах на тему впливу авторського права на суспільні зміни, які відбуваються у світі.

Четверта конференція орієнтована в першу чергу на представників та представниць культурних інституцій і медіа, креативного сектору, наукових, правничих, політичних і неурядових організацій, а також найширшу групу зацікавлених осіб в економічних та суспільних аспектах авторського права, які готові представити свої позиції під час цього міжнародного форуму.

До участі в конференції запрошуються творчі особистості, правники, політики, соціальні і наукові працівників, журналісти, які представляють різноманітні позиції в дебатах, що стосуються законів про авторське право, а також способів підтримки культури.

Спеціальний гість програми – Лев Манович, експерт у теорії нових медіа, автор семи книжок, зокрема Software Takes Command, Soft Cinema: Navigating the Database та світового бестселера The Language of New Media про історію медіа. Манович – професор в TheGraduate Center CUNY (Нью-Йорк), а також директор лабораторії Software Studies Initiative, де досліджують як програмне забезпечення змінює світ.

Тематичні блоки у межах конференції:
Авторське право і мистецтво
Моделі винагород
Авторське право і освіта
Технології та інновації
Авторське право і права людини
Технології в соціальній активності
Авторське право і примус
Майбутнє авторського права
Дебати на тему авторського права

Більше інформації про участь у конференції – на сайті проекту. Дедлайн для подачі заявки на участь – 20 липня 2015 року.

Джерело: bookforum.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар